Galeria zdjęć

Galeria zdjęć przedstawia efekty zrealizowanych przez nas zleceń. Oryginalne preparaty oraz profesjonalne urządzenia pozwalają na wykonanie każdej usługi w sposób precyzyjny i fachowy. Pranie wykonujemy do uzyskania najlepszego możliwego efektu. Nie zawsze jest możliwość, by mebel wyglądał jak nowy, ale robimy wszystko by rezultat był jak najlepszy.

targówek pranie

targówek czyszczenie

Pranie kanapy Targówek

Plamy i zabrudzenia są naturalnym skutkiem użytkowania mebli tapicerowanych. Regularne czyszczenie pozwoli zachować materiał w dobrym stanie i przedłuży żywotność tapicerki. Pranie kanapy na warszawskim Targówku poprzedziliśmy punktowym odplamianiem. Przyniosło to oczekiwany rezultat. Zabrudzenia zniknęły, a tkanina prezentuje się zdecydowanie lepiej.


wilanów czyszczenie krzeseł

wilanów pranie krzeseł

Pranie krzeseł Wilanów

Krzesła po kilku latach użytkowania tracą swój blask. Mogą się na nich pojawić uporczywe plamy oraz szereg innych zabrudzeń. Warto jest zadbać o dokładne czyszczenie tapicerki meblowej w Wilanowie, które zapewniają specjalistyczne firmy. Pranie krzeseł, które mamy w swojej ofercie polega na dopasowaniu właściwych środków czyszczących. Bierzemy pod uwagę intensywność zabrudzeń i rodzaj tapicerki. Podczas czyszczenia stosujemy odpowiednie urządzenia Santoemma, Karcher i Kirby. Dzięki temu czas schnięcia tapicerki jest krótki, a efekt zadowalający.


bielany czyszczenie narożnika

bielany pranie narożnika

Pranie narożnika Bielany

Nie zawsze jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenia własnymi siłami. Standardowe środki chemiczne nie są skuteczne w walce z naprawdę trudnymi plamami. Dodatkowo nie mamy urządzenia by odessać brud z materiału. Zwykły odkurzacz sobie z tym nie poradzi. Pranie narożnika w dzielnicy Bielany, które skutecznie zrealizowaliśmy poprzedzone było próbą usunięcia plam domowymi sposobami.


gocław pranie dywanu

gocław czyszczenie dywanu

Czyszczenie dywanu na Gocławiu

Dbamy o odpowiedni poziom jakości podczas wykonywania każdej usługi. Dzięki temu klienci są zadowoleni i nierzadko zdarza się, że ponownie zamawiają pranie dywanów. Czyszczenie na Gocławiu odbywa się wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń Kirby, Karcher, a w przypadku większych powierzchni z wykorzystaniem urządzenia Tersus. Dodatkowo do każdego materiału dobieramy odpowiedni zestaw środków piorących.


praga kanapy

praga czyszczenie kanapy

Pranie kanapy na Pradze Południe

Na tapicerce widoczne są plamy po napojach. Usuwanie tego rodzaju zabrudzeni nie wymaga zastosowania odplamiaczy. Wystarczy prespray Enz All do rozpuszczenia zabrudzeń białkowych i proszek RM760 marki Karcher do płukania. Pranie kanapy na Pradze Południe przeprowadziliśmy z wykorzystaniem tych dwóch preparatów. W razie potrzeby możemy zastosować mocniejsze środki. Wyprany materiał ma odrobinę inny kolor za sprawą wilgoci. Gdy tkanina wyschnie będzie dużo jaśniejsza.


mokotów pranie kanapy

mokotów czyszczenie kanapy

Pranie kanapy na Mokotowie

Podczas prania tapicerki na Mokotowie, w tym także kanap wykorzystujemy najnowsze metody. Czyszczenie rozpoczynamy od solidnego odkurzenia powierzchni. Sprawdza się to szczególnie przy mocno zakurzonych meblach oraz na tych, gdzie pojawia się spora warstwa sierści. Następnie wykonujemy rozpuszczenie brudu, poprzez wykorzystanie mocno zasadowego środka. Jest on delikatnie wcierany w głąb materiału za pomocą szczotki lub szorowarki obrotowej. Na samym końcu odbywa się ekstrakcja brudu. W taki sposób wykonujemy pranie kanapy, a także innych mebli tapicerowanych. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Mokotowa i nie tylko do skorzystania z naszych usług.


ochota pranie dywanu

ochota czyszczenie dywanu

Czyszczenie dywanu na Ochocie

Podczas prania dywanów w dzielnicy Ochota stosujemy kilka istotnych etapów. Na samym początku odbywa się odkurzanie na sucho. Dopiero później przy pomocy opryskiwacza ciśnieniowego następuje nałożenie środka prespray. Detergent jest dokładnie wcierany, dzięki czemu może dotrzeć do wszelkich zakamarków. Później odbywa się jego ekstrakcja, poprzez zastosowanie urządzenia karcher. Ostatni eta kontrola jakości. Ma ona na celu poprawienie pewnych miejsc bądź usunięcie poważniejszych plam przy pomocy odplamiaczy.


mokotów pranie narożnika

mokotów czyszczenie narożnika

Pranie narożnika na Mokotowie

Pranie narożników, dywanów, kanap i foteli odbywa się w taki sam sposób. Na samym początku z poszczególne elementy są trzepane, czyli bardzo dokładnie odkurzane na sucho. Następnie nakłada się środek zawierający enzymy mające na celu rozpuszczenie brudu. Potem brud wraz z pozostałymi detergentami usuwany jest z wykorzystaniem metody ekstrakcji.


ursynów pranie kanapy

ursynów czyszczenie kanapy

Pranie kanapy na Ursynowie

W ofercie mamy czyszczenie kanapy, które pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju sierści, pyłów, resztek organicznych, włosów, grzybów, wirusów, bakterii i plam. Profesjonalne przeprowadzenie usługi umożliwia usunięcie plam i zabrudzeń powstałych w następstwie użytkowania mebli tapicerowanych. Pranie kanapy zrealizujemy na Ursynowie oraz w całej Warszawie i okolicach.


wawer czyszczenie dywanu

wawer pranie dywanu

Czyszczenie dywanu Wawer

Dywany w Twoim mieszkaniu czy biurze utraciły swój dawny blask? Jeśli tak, to powinieneś skorzystać z oferty firmy, która gwarantuje profesjonalne usługi czyszczące. Niejednokrotnie wykonywaliśmy pranie dywanów w dzielnicy Wawer, dlatego śmiało możesz powierzyć nam swoje meble. Czas schnięcia jest uzależniony od grubości, jak i stopnia zabrudzenia materiału.


bemowo pranie tapicerki

bemowo czyszczenie tapicerki

Czyszczenie tapicerki na Bemowie

Samochód to dla większości z nas bardzo ważna rzecz. Aby móc korzystać z niego w komfortowych warunkach, powinniśmy zadbać o jego czystość. Dlatego warto jest zdecydować się na pranie tapicerki w dzielnicy Bemowo. Jak to robimy? Na samym początku odbywa się odkurzanie na sucho, co umożliwia pozbycie się z auta wszelkich zanieczyszczeń, brudu, piachu. Następnie materiał jest czyszczony ekstraktorem ciśnieniowym.