Galeria zdjęć

Poniższa galeria zdjęć przedstawia efekty zrealizowanych przez nas zleceń. Oryginalne preparaty chemiczne oraz profesjonalne urządzenia pozwalają na wykonanie każdej usługi w sposób precyzyjny i fachowy. Pranie wykonujemy do uzyskania najlepszego możliwego efektu. Nie zawsze jest możliwość, by mebel wyglądał jak nowy, ale robimy wszystko by rezultat był jak najlepszy.

Pranie krzeseł Wilanów

Krzesła po kilku latach użytkowania tracą swój blask. Mogą się na nich pojawić pewne plamy, większe czy mniejsze. Warto jest zadbać o dokładne czyszczenie tapicerki meblowej, którą zapewniają specjalistyczne firmy. Pranie krzeseł, które mamy w swojej ofercie polega na dopasowaniu właściwych środków czyszczących. Bierzemy pod uwagę intensywność zabrudzeń i rodzaj tapicerki. Podczas czyszczenia stosujemy odpowiednie urządzenia Santoemma, Karcher i Kirby. Dzięki temu czas schnięcia tapicerki jest krótki, a efekt zadowalający.

wilanów czyszczenie krzeseł  wilanów pranie krzeseł

Pranie narożnika Gocław

Pranie narożników, dywanów, kanap i foteli odbywa się w taki sam sposób. Na samym początku z poszczególne elementy są trzepane, czyli bardzo dokładnie odkurzane na sucho. Następnie nakłada się środek zawierający enzymy mające na celu rozpuszczenie brudu. Potem brud wraz z pozostałymi detergentami usuwany jest z wykorzystaniem metody ekstrakcji.

gocław pranie narożnika  gocław czyszczenie narożnika

Czyszczenie dywanu na Ochocie

Większości z nas może się wydawać, że pranie dywanów to bardzo prosta czynność. Aby jednak czynność ta nie zniszczyła włókien dywanu ani jego osnowy należy posiadać odpowiednią wiedzę pozwalającą na wykonanie prania dywanów w sposób bezpieczny. Pranie dywanu na Ochocie przeprowadziliśmy w sposób należyty. Potwierdzają to poniższe zdjęcia.

ochota pranie dywanu  ochota czyszczenie dywanu

Pranie kanapy na Mokotowie

Podczas prania tapicerki meblowej, w tym także kanap wykorzystujemy najnowsze metody. Czyszczenie rozpoczynamy od solidnego odkurzenia powierzchni. Sprawdza się to szczególnie przy mocno zakurzonych meblach oraz na tych, gdzie pojawia się spora warstwa sierści. Następnie wykonujemy rozpuszczenie brudu, poprzez wykorzystanie mocno zasadowego środka. Jest on delikatnie wcierany w głąb materiału za pomocą szczoteczki. Na samym końcu odbywa się ekstrakcja brudu. W taki sposób wykonujemy pranie kanapy, a także innych mebli tapicerowanych. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Mokotowa i nie tylko do skorzystania z naszych usług.

mokotów pranie kanapy  mokotów czyszczenie kanapy

Czyszczenie tapicerki samochodowej na Bemowie

Samochód to dla większości z nas bardzo ważna rzecz. Aby jednak móc korzystać z niego w komfortowych warunkach, powinniśmy zadbać o jego czystość. Dlatego warto jest zdecydować się na pranie tapicerki samochodowej. Jak to robimy? Na samym początku odbywa się odkurzanie na sucho, co umożliwia wyszukanie i pozbycie się z auta wszelkich zanieczyszczeń, brudu, piachu. Następnie można liczyć na ekstrakcyjne pranie tapicerki samochodowej, z zastosowaniem urządzeń typu karcher, a także odplamianie specjalistycznymi detergentami.

bemowo pranie tapicerki  bemowo czyszczenie tapicerki

Pranie kanapy na Ochocie

Meble w Twoim mieszkaniu czy biurze utraciły swój dawny blask? Jeśli tak, to powinieneś skorzystać z oferty firmy, która gwarantuje profesjonalne usługi czyszczące. Niejednokrotnie wykonywaliśmy pranie tapicerki na Ochocie, dlatego śmiało możesz powierzyć nam swoje meble. Czas schnięcia jest uzależniony od grubości, jak i stopnia zabrudzenia materiału. Dbamy jednak o jego skrócenie. Dzięki tej usłudze twoja tapicerka meblowa będzie ładnie odświeżona.

ochota pranie kanapy  ochota czyszczenie kanapy

Czyszczenie dywanu na Gocławiu

Dbamy o odpowiedni poziom jakości podczas wykonywania każdej usługi. Dzięki temu klienci są zadowoleni i nierzadko zdarza się, że ponownie zamawiają pranie dywanów. Pranie dywanów odbywa się wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń Kirby, Karcher, a w przypadku większych powierzchni z wykorzystaniem urządzenia Tersus. Dodatkowo do każdego materiału dobieramy odpowiedni zestaw środków piorących.

gocław pranie dywanu  gocław czyszczenie dywanu

Pranie kanapy na Tarchominie

Podczas prania stosujemy kilka istotnych etapów. Na samym początku odbywa się odkurzanie na sucho. Dopiero później przy pomocy opryskiwacza ciśnieniowego następuje nałożenie pre-spraya. Detergent jest dokładnie wcierany, dzięki czemu może dotrzeć do wszelkich zakamarków. Później odbywa się jego ekstrakcja, poprzez zastosowanie urządzenia ekstrakcyjnego karcher. Ostatni etap prania tapicerki to tak zwana kontrola jakości. Ma ona na celu poprawienie pewnych miejsc bądź usunięcie poważniejszych plam przy pomocy odplamiaczy.

tarchomin czyszczenie kanapy  tarchomin pranie kanapy

Czyszczenie dywanu Wawer

Oferujemy usługi czyszczenia dywanów na najwyższym poziomie. Potwierdzają to powracający klienci i ich pozytywne opinie. Wykonujemy pranie dywanów na Bemowie, a także w całej Warszawie i okolicach.

wawer czyszczenie dywanu  wawer pranie dywanu

Pranie narożnika na Mokotowie

Warto korzystać z usług firmy piorącej dywany, wykładziny i tapicerkę meblową. Dzięki temu uzyskujemy czyste dywany, z których możemy korzystać przez następne lata.

mokotów pranie narożnika  mokotów czyszczenie narożnika

Pranie tapicerki na Grochowie

Chcemy zapewnić swoim klientom usługi prania dywanów i tapicerki meblowej na wysokim poziomie. Dlatego zadbaliśmy o pranie tapicerki z wykorzystaniem sprawdzonych metod. Na samym początku rozróżniamy materiały tapicerskie, a następnie dobieramy do nich właściwe środki piorące. Dbamy również o umiar w wypadku dozowania cieczy piorących. W ten sposób czyszczona przez nas tapicerka wysycha w przeciągu kilku czy kilkunastu godzin.

grochów czyszczenie tapicerki  grochów pranie tapicerki

Pranie kanapy na Ursynowie

W ofercie mamy pranie kanapy, które pozwala pozbyć się wszelkiego rodzaju sierści, pyłów, resztek organicznych, włosów, grzybów, wirusów, bakterii i plam. Pracujemy na Ursynowie oraz w całej Warszawie i okolicach.

ursynów pranie kanapy  ursynów czyszczenie kanapy