Ceny prania

  • Wszystkie usługi wykonujemy u klienta, nie zabieramy dywanów

  • Warszawa i miejscowości ościenne dojazd bezpłatny

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 500 290 230 – na urządzeniach mobilnych kliknij numer i od razu przejdź do połączenia. Jeśli linia jest zajęta lub nie odpowiada, w tym momencie przyjmujemy zamówienie. Na pewno oddzwonimy po zakończeniu rozmowy. Potrwa to maksymalnie 5 minut. Prosimy o cierpliwość.Ceny prania tapicerki meblowej

Krzesło
 15 zł
Pufa mała
 10 zł
Pufa duża
 20 zł
Fotel komputerowy
 20 zł
Fotel wypoczynkowy
 50 zł
Wersalka lub tapczan
 80 zł
Stelaż łóżka + wezgłowie
90 zł
Kanapa lub sofa
 120 zł
Narożnik standardowy
 150 zł
Narożnik przedłużany
  200 zł
Narożnik w kształcie litery U  250 zł
  • Podane ceny dotyczą czyszczenia mebla w całości. Jeśli poduszki są integralną częścią narożnika, kanapy lub fotela, na przykład oparciem czy siedziskiem, nie pobieramy dodatkowych opłat. Narożnik przedłużany posiada jeden bok dłuższy niż 2,5 metra.

Ceny prania dywanów i wykładzin

do 100 metrów powierzchni
10 zł / m2
od 100 metrów powierzchni
8 zł / m2
  • Przed praniem wykonujemy trzepanie dywanów i wykładzin. Polega to na usunięciu suchych zanieczyszczeń: kurzu, sierści i piachu. Czyszczenie wykonujemy bezpyłowo urządzeniem elektrycznym. Nie ma potrzeby wynoszenia dywanów na zewnątrz. Jak to wygląda zobacz tutaj, kliknij i przewiń na dół strony.
  • W przypadku dużych powierzchni biurowych istnieje możliwość negocjacji podanych cen. Można też umówić się na bezpłatne oględziny podczas których wspólnie ustalimy dokładną cenę za całą usługę.

Ceny prania materacy sypialnianych

Materac jednoosobowy
 70 – 100 zł
Materac dwuosobowy
 100 – 150 zł
Usuwanie roztoczy 30 zł
  • Cena dotyczy jednego materaca sypialnianego. Jeśli czyścimy jednostronnie obowiązuje cena mniejsza, jeśli dwustronnie większa. Usuwanie roztoczy wykonujemy bez użycia wody. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Ceny prania tapicerki samochodowej

Fotele w samochodzie 150 zł
Całe wnętrze
250 – 400 zł
  • Czyszczenie całego wnętrza w samochodzie obejmuje: fotele, podłogę, boczki, deskę rozdzielczą i bagażnik

Ceny impregnacji hydrofobowej

Tapicerka meblowa
+ 100%
Dywany i wykładziny
+ 100%
  • Impregnacja hydrofobowa polega na naniesieniu preparatu zabezpieczającego materiał przed absorbowaniem wilgoci i brudu.  Jest to skuteczna impregnacja specjalistyczna. Koszt usługi podyktowany jest wysoką ceną samego preparatu.

– Cennik dla mieszkańców miasta Warszawa i miejscowości ościennych

– Praca w godzinach nocnych i w niedzielę + 30% do podanych cen

– Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par

Cenny prania tapicerki i dywanów w mieście Warszawa wpływają na jakość usługi

Tanio, czy dobrze? Wysoka jakość za bardzo niską cenę? To brzmi jak dobry sen. I faktycznie, takie zachowanie nie jest realne. Należy uważać na rozmaite chwyty reklamowe, potrafiące przekonać, że za niewielką opłatą firma oferująca pranie kanap i tapicerki dokona niesamowitego cudu. W Warszawie jest to często spotykana praktyka. Wychodzimy z założenia, że wszystkie przedmioty znajdujące się na wyposażeniu Twojego mieszkania, zostały wybrane przez Ciebie z dużą precyzją.

Na pewno pochłonęły one część Twojej pensji bądź spłacanego obecnie kredytu. Również kanapy, zostały zakupione z myślą o ich służeniu przez długie lata. Czy już wtedy nie kierowałeś się wysoką jakością? Oczywiście, że tak. Teraz już wiesz, że wysoka jakość wykonywanych usług również jest bardzo istotna.Masz wątpliwości? Wysoka jakość prania kanapy oznacza precyzyjnie wykonanie usługi przez doświadczonych specjalistów, najlepszymi urządzeniami z antyalergicznymi środkami piorącymi. Ponadto miejsce i godziny wykonania usługi są dostosowywane do potrzeb klienta.

ceny prania warszawa
Cena prania takiego narożnika to 150 zł

Zanim dojdzie do rozpoczęcia pracy, pracownicy dokładnie oceniają stan narożników bądź innego rodzaju tapicerki. Przed rozpoczęciem czyszczenia klient jest informowany jakiego efektu może się spodziewać i czy będzie możliwe usunięcie zabrudzeń w stu procentach. W wielu przypadkach to się udaje, ale bywają sytuacje trudne, zwłaszcza gdy mebel jest zniszczony lub odbarwiony.

NIE OBIECUJEMY, ŻE MATERAC BĘDZIE WYGLĄDAŁ JAK NOWY, JEŻELI MATERIAŁ JEST ODBARWIONY, A PLAMY NA JEGO POWIERZCHNI SĄ BARDZO TRUDNE DO USUNIĘCIA I ZALEGAJĄ JUŻ OD KILKU LAT.

Tanio czy dobrze?

Skorzystanie z usługi po najniższej cenie, kojarzy większości klientom z fantastyczną okazją. Myślenie, że zaoszczędziło się w ten sposób sporą kwotę, jest niestety dużym błędem. Zazwyczaj najtańsza usługa jest wykonana niedokładnie, przy pomocy starych urządzeń i tanich preparatów. Skorzystanie z usługi prania kanap i narożników „po kosztach” może spowodować nawet zniszczenie czyszczonej powierzchni. A taki rezultat przysporzyłby jeszcze większe koszta niż skorzystanie z usług doświadczonej i ceniącej się firmy.


Jaka jest cena prania tapicerki lub dywanu w Warszawie?

– kanapa dwuosobowa 100 zł
– kanapa trzyosobowa 120 zł
– standardowy narożnik 150 zł
– dywany i wykładziny 10zł/m2 powierzchni

Ile kosztuje dojazd?

Gwarantujemy bezpłatny dojazd w Warszawie i miejscowościach ościennych. Obowiązuje tylko cena usługi.

Czy muszę dopłacać za pranie poduszek?

Nie. Podane ceny prania dotyczą całego mebla. Nie pobieramy dopłat i nie doliczamy ukrytych kosztów za odplamianie lub czyszczenie poduch.