Ceny prania kanap, narożników i dywanów

Zapraszamy do zamawiania usług tel. 500 290 230

Na urządzeniach mobilnych kliknij numer i od razu przejdź do połączenia.

Jeśli numer jest zajęty lub nie odpowiada prawdopodobnie w tym momencie przyjmujemy zamówienie. Po zakończonej rozmowie oddzwonimy. Potrwa to maksymalnie 5 minut. Prosimy o cierpliwość.Wszystkie usługi wykonujemy u klienta. Nie zabieramy dywanów ani mebli.

Warszawa i miejscowości ościenne dojazd bezpłatny.

Ceny prania tapicerki meblowej

Krzesło
 12zł / szt.
Pufa mała
 10zł / szt.
Pufa duża
 20zł / szt.
Fotel komputerowy
 20zł / szt.
Fotel wypoczynkowy
 50zł / szt.
Wersalka lub tapczan
 80zł / szt.
Stelaż łóżka + wezgłowie
90zł / szt.
Kanap dwuosobowa
 100zł / szt.
Kanapa trzyosobowa
 120zł / szt.
Narożnik standardowej wielkości
 150zł / szt.
Narożnik powyżej 2,5 metra
  200zł / szt.
Narożnik w kształcie litery U   250zł / szt.
  • Podane ceny dotyczą czyszczenia mebla w całości. Jeśli poduszki są integralną częścią narożnika lub kanapy, na przykład oparciem, nie pobieramy dodatkowych opłat.

Ceny prania dywanów i wykładzin

do 100 metrów powierzchni
10zł / m2
powyżej 100 metrów powierzchni
8zł / m2
  • Przed praniem wykonujemy trzepanie dywanów i wykładzin. Polega to na usunięciu suchych zanieczyszczeń: kurzu, sierści i piachu. Czyszczenie wykonujemy bezpyłowo urządzeniem elektrycznym. Nie ma potrzeby wynoszenia dywanów na zewnątrz. Jak to wygląda zobacz tutaj, kliknij i przewiń na dół strony.
  • W przypadku dużych powierzchni biurowych istnieje możliwość negocjacji podanych cen. Można też umówić się na bezpłatne oględziny podczas których wspólnie ustalimy dokładną cenę za całą usługę.

Ceny prania materacy sypialnianych

Materac jednoosobowy
 od 50zł / szt.
Materac dwuosobowy
 od 70zł / szt.
Usuwanie roztoczy z materaca  30zł / szt.
  • Usuwanie roztoczy wykonujemy bez użycia wody. Więcej informacji znajdziesz tutaj: usuwanie roztoczy

Ceny prania tapicerki samochodowej

Fotele w samochodzie 150zł
Całe wnętrze samochodu
250zł – 400zł
  • Czyszczenie całego wnętrza w samochodzie obejmuje: fotele, podłogę, boczki, deskę rozdzielczą i bagażnik

Ceny impregnacji hydrofobowej

Tapicerka meblowa
+ 100%
Dywany i wykładziny
+ 100%
  • Impregnacja hydrofobowa polega na naniesieniu preparatu zabezpieczającego materiał przed absorbowaniem wilgoci i brudu.  Jest to skuteczna impregnacja specjalistyczna. Koszt usługi podyktowany jest wysoką ceną samego preparatu.

– Cennik dla mieszkańców miasta Warszawa i miejscowości ościennych

– Praca w godzinach nocnych i w niedzielę + 30% do podanych cen

– Informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par

Cenny prania tapicerki i dywanów w mieście Warszawa wpływają na jakość usługi

Tanio, czy dobrze? Wysoka jakość za bardzo niską cenę? To brzmi jak dobry sen. I faktycznie, takie zachowanie nie jest realne. Należy uważać na rozmaite chwyty reklamowe, potrafiące przekonać, że za niewielką opłatą firma oferująca pranie kanap i tapicerki dokona niesamowitego cudu. W Warszawie jest to często spotykana praktyka.

Wychodzimy z założenia, że wszystkie przedmioty znajdujące się na wyposażeniu Twojego mieszkania, zostały wybrane przez Ciebie z dużą precyzją. Na pewno pochłonęły one część Twojej pensji bądź spłacanego obecnie kredytu.

Również kanapy, zostały zakupione z myślą o ich służeniu przez długie lata. Czy już wtedy nie kierowałeś się wysoką jakością? Oczywiście, że tak. Teraz już wiesz, że wysoka jakość wykonywanych usług również jest bardzo istotna.Masz wątpliwości? Wysoka jakość prania kanapy oznacza precyzyjnie wykonanie usługi przez doświadczonych specjalistów, najlepszymi urządzeniami z antyalergicznymi środkami piorącymi. Ponadto miejsce i godziny wykonania usługi są dostosowywane do potrzeb klienta.

ceny prania warszawa
Cena prania takiego narożnika to 150 zł

Zanim dojdzie do rozpoczęcia pracy, pracownicy dokładnie oceniają stan narożników bądź innego rodzaju tapicerki. Przed rozpoczęciem czyszczenia klient jest informowany jakiego efektu może się spodziewać i czy będzie możliwe usunięcie zabrudzeń w stu procentach. W wielu przypadkach to się udaje, ale bywają sytuacje trudne, zwłaszcza gdy mebel jest zniszczony lub odbarwiony.

NIE OBIECUJEMY, ŻE MATERAC BĘDZIE WYGLĄDAŁ JAK NOWY, JEŻELI MATERIAŁ JEST ODBARWIONY, A PLAMY NA JEGO POWIERZCHNI SĄ BARDZO TRUDNE DO USUNIĘCIA I ZALEGAJĄ JUŻ OD KILKU LAT.

Tanio czy dobrze?

Skorzystanie z usługi po najniższej cenie, kojarzy większości klientom z fantastyczną okazją. Myślenie, że zaoszczędziło się w ten sposób sporą kwotę, jest niestety dużym błędem. Zazwyczaj najtańsza usługa jest wykonana niedokładnie, przy pomocy starych urządzeń i tanich preparatów.

Skorzystanie z usługi prania kanap i narożników „po kosztach” może spowodować nawet zniszczenie czyszczonej powierzchni. A taki rezultat przysporzyłby jeszcze większe koszta niż skorzystanie z usług doświadczonej i ceniącej się firmy.