Ceny prania

Zapraszamy do zamawiania usług tel. 500 290 230

Na urządzeniach mobilnych kliknij numer i od razu przejdź do połączenia.

Jeśli numer jest zajęty lub nie odpowiada prawdopodobnie w tym momencie przyjmujemy zamówienie. Po zakończonej rozmowie oddzwonimy. Potrwa to maksymalnie 5 minut. Prosimy o cierpliwość.Wszystkie usługi wykonujemy u klienta. Nie zabieramy dywanów ani mebli.

Ceny prania tapicerki meblowej

Pranie krzesła  12zł / szt.
Pranie pufy małej  10zł / szt.
Pranie pufy dużej  20zł / szt.
Pranie fotela komputerowego  20zł / szt.
Pranie fotela  50zł / szt.
Pranie wersalki lub tapczanu
 80zł / szt.
Pranie łóżka stelaż + wezgłowie
90zł / szt.
Pranie kanapy dwuosobowej
 100zł / szt.
Pranie kanapy trzyosobowej
 120zł / szt.
Pranie narożnika standardowej wielkości
 150zł / szt.
Pranie narożnika powyżej 2,5 metra
  200zł / szt.
Pranie narożnika w kształcie litery U   230zł / szt.
  • Podane ceny dotyczą czyszczenia mebla w całości. Jeśli poduszki są integralną częścią narożnika lub kanapy, na przykład oparciem, nie pobieramy dodatkowych opłat.

Ceny prania dywanów i wykładzin

Trzepanie maszynowe dywanów i wykładzin 3zł / m2
Pranie dywanów i wykładzin + trzepanie 10zł / m2
  • Trzepanie dywanów i wykładzin polega na usunięciu suchych zanieczyszczeń: kurzu, sierści i piachu. Czyszczenie wykonujemy bezpyłowo urządzeniem elektrycznym. Nie ma potrzeby wynoszenia dywanów na zewnątrz. Jak to wygląda zobacz tutaj, kliknij i przewiń na dół strony.

Ceny prania materacy sypialnianych

Pranie materaca jednoosobowego  od 50zł / szt.
Pranie materaca dwuosobowego  od 90zł / szt.
Usuwanie roztoczy z materaca  30zł / szt.
  • Usuwanie roztoczy wykonujemy bez użycia wody. Więcej informacji znajdziesz tutaj: usuwanie roztoczy

Ceny prania tapicerki samochodowej

Trzepanie i pranie foteli w samochodzie 150zł
Czyszczenie całego wnętrza w samochodzie 250zł – 400zł
  • Czyszczenie całego wnętrza w samochodzie obejmuje: fotele, podłogę, boczki, deskę rozdzielczą i bagażnik

Praca w godzinach nocnych i w niedzielę + 30% do podanych cen

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par

Dlaczego warto wybrać jakość?

Tanio, czy dobrze? Wysoka jakość za bardzo niską cenę? To brzmi jak dobry sen. I faktycznie, takie zachowanie nie jest realne. Mimo tak oczywistej sprawy, należy uważać na rozmaite chwyty reklamowe, potrafiące przekonać, że niewielką opłatą, firma wykonująca pranie kanap i tapicerki dokona niesamowitego cudu.

Wychodzimy z założenia, że wszystkie przedmioty znajdujące się na wyposażeniu Twojego mieszkania, zostały wybrane przez Ciebie z dużą precyzją. Na pewno pochłonęły one część Twojej pensji bądź spłacanego obecnie kredytu.

Również kanapy, zostały zakupione z myślą o ich służeniu przez długie lata. Czy już wtedy nie kierowałeś się wysoką jakością? Oczywiście, że tak. Teraz już wiesz, że wysoka jakość wykonywanych usług również jest bardzo istotna.

Masz wątpliwości? Wysoka jakość prania kanapy oznacza precyzyjnie wykonanie usługi przez doświadczonych specjalistów, najlepszymi urządzeniami z antyalergicznymi środkami piorącymi. Ponadto miejsce i godziny wykonania usługi są ściśle dostosowywane do potrzeb klienta.

Zanim dojdzie do wyczyszczenia materiału, pracownicy dokładnie oceniają stan narożników bądź innego rodzaju tapicerki. Informują swoich klientów o końcowych efektach i czy będzie możliwe usunięcie zabrudzeń w stu procentach.

NIE OBIECUJEMY, ŻE MATERAC BĘDZIE WYGLĄDAŁ JAK NOWY, JEŻELI MATERIAŁ JEST ODBARWIONY, A PLAMY NA JEGO POWIERZCHNI SĄ BARDZO TRUDNE DO USUNIĘCIA I ZALEGAJĄ JUŻ OD KILKU LAT.

Jakie ryzyko istnieje gdy ceny prania kanapy są niskie?

Skorzystanie z usługi po najniższej cenie, kojarzy większości klientom z fantastyczną okazją. Myślenie, że zaoszczędziło się w ten sposób sporą kwotę, jest niestety dużym błędem. Zazwyczaj najtańsza usługa jest wykonana niedokładnie lub przy pomocy starych urządzeń.

Skorzystanie z usługi prania kanap i narożników „po kosztach” może spowodować nawet zniszczenie czyszczonej powierzchni. A taki rezultat przysporzyłby jeszcze większe koszta niż skorzystanie z usług doświadczonej i ceniącej się firmy.