Ursus

  • Zrealizujemy profesjonalne pranie tapicerki, kanap i dywanów oraz czyszczenie wykładzin. Zapraszamy mieszkańców dzielnicy Ursus w Warszawie.

Dzielnica Ursus szybko się rozrasta. Powstaje coraz więcej osiedli. Wzrasta ilość klientów potrzebujących usług profesjonalnego prania tapicerki meblowej i dywanów. Kanapy i narożniki są narażone na mocne zabrudzenia. Można sobie z nimi poradzić tylko poprzez zastosowanie najnowszej technologii, która jest stosowana przez firmy produkujące urządzenia czyszczące. Karcher to producent, który pozwolił sobie na zaprezentowanie specjalnych urządzeń czyszczących i piorących, pozwalających skutecznie przeprowadzić pranie dywanów i tapicerki

W dniu zakupu, przepiękna tapicerka pachnąca świeżością zachęca nas do odpoczynku u sprawia, że naprawdę czujemy się jak w domu. Z biegiem czasu obserwujemy jednak, że tapicerka staje się wyblakła. Pojawiają się pierwsze niedoskonałości, które sprawiają, że meble nie prezentują się już tak dobrze. Procesom starzenia możemy się jednak skutecznie przeciwstawić, decydując się na skorzystanie z usług firm oferujących dokładne pranie kanap i narożników w dzielnicy Ursus w Warszawie. Dużym zainteresowaniem cieszy się usługa skupiona na narożnikach.

To popularne, funkcjonalne meble wypoczynkowe, które znajdziemy w wielu domach. Nierzadko służą nam nie tylko do codziennego wypoczynku, ale również do snu. Dlatego tek istotne jest zachowanie nienagannej czystości oraz higieny tapicerki. Czyszczenie tylko usuwa uciążliwe plamy, ale również pozwala wyeliminować szkodliwe drobnoustroje. Dzięki nim można w szybkim czasie pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń tłustych, plam i ciemnych zacieków. Dodatkowo nie dochodzi do zbytniego przemoczenia runa dywanu, co korzystnie wpływa na czas schnięcia oraz zapobiega niszczeniu paneli i podłóg, które znajdują się pod nimi.

Ekstrakcyjne pranie dywanów i kanap w dzielnicy Ursus

ursus pranie tapicerkiSkuteczne czyszczenie opiera się na zastosowaniu specjalnej metody ekstrakcji, która stosowana jest podczas prania kanap oraz wszelkich tapicerek meblowych i dywanów. Ekstrakcja polega na równomiernym rozpyleniu wody przez dyszę głowicy czyszczącej. Woda wraz ze środkiem chemicznym rozprowadzana jest nad czyszczoną tkaniną. Ostatni proces ekstrakcji polega na odessaniu roztworu z rozpuszczonymi w nim zabrudzeniami. Stosowane są w tym wypadku specjalne środki piorące, które umożliwiają skuteczne rozpuszczenie zanieczyszczeń znajdujących się w czyszczonej tapicerce meblowej. Podczas prania dywanów i kanap używa się środków chemicznych, które są specjalnie certyfikowane i polecane do danej powierzchni. Nie wywołują one podrażnień, reakcji alergicznych, zarówno w wypadku ludzi, jak i zwierząt domowych.

ursus pranie kanapy

Kluczem do sukcesu jest wstępne rozpoznanie problemu. Fachowiec zapoznaje się z rodzajem materiału wykorzystanego do obicia mebli. Jest to niezbędne do wyboru odpowiedniej metody, a także środków czyszczących. Sam proces prania kanapy lub dywanów warto zacząć od dokładnego odkurzenia. Bardzo drobne i niewidoczne drobinki mogą bowiem doprowadzić do szybszego przetarcia oraz uszkodzenia tapicerki. Specjalista wyposażony w nowoczesny sprzęt do odkurzania jest w stanie łatwo oraz bezpiecznie pozbyć się wszelkich drobinek.

Następnie można przejść do procesu czyszczenia. Najczęściej wykorzystuje się w tym celu delikatne środki, które wywabiają plamy oraz rozpuszczają je. Preparaty są także zabójcze dla szkodliwych drobnoustrojów gnieżdżących się głęboko w tapicerce. Pranie tapicerki w dzielnicy Ursus w Warszawie jest przeprowadzane w taki sposób, aby zagwarantować klientom maksymalny komfort. Często stosujemy technikę ekstrakcyjną. Dzięki temu jest duża szansa na usunięcie większości zabrudzeń.

Pranie kanap i narożników daje pozytywne skutki

W przypadku mniej uporczywych plam bez trudu poradzimy sobie domowymi sposobami. Warto pamiętać, że niektóre meble tapicerowane lub dywany są wykonane z bardzo delikatnego materiału, który wymaga zastosowania starannie wyselekcjonowanych środków. Dlatego też co jakiś czas można zdecydować się na profesjonalne czyszczenie. To rozwiązanie posiada następujące korzyści:

  • Daje możliwość usunięcia najbardziej uciążliwych zabrudzeń oraz drobinek sypkich
  • Jest bardzo wygodne i nie wymaga ponoszenia kosztów transportu
  • Jest dużo bezpieczne dla tkanin
  • Można pozbyć się niebezpiecznych drobnoustrojów.

W zdecydowanej większości przypadków wystarczy skorzystać z profesjonalnego prania dywanów lub kanap przynajmniej raz do roku. Specjalista udzieli nam cennych wskazówek w aspekcie samodzielnego dbania o czystość i świeżość mebli. Bezpiecznie jest przebywać w mieszkaniu, firmie, w której jest dostęp do czystych mebli, dywanów i powierzchni wykładzinowych. Dzięki temu takie zanieczyszczenia, jak sierść zwierząt, kurz, zarodniki grzybów pleśniowych nie mają na nas większego wpływu. Czasami na te zagrożenia jesteśmy bardziej podatni. Nawet przez cały rok.

Objawy nasilają się szczególnie wtedy, gdy większą część czasu spędzamy w pomieszczeniu, gdzie znajdują się takie niewyczyszczone narożniki i kanapy. Przeciwdziałamy temu decydując się na bardzo dokładne odkurzanie, jak i wypranie miejsc, gdzie gromadzą się te zagrożenia. Eliminowane są najczęściej z narożników i kanap wszelkiego rodzaju. Najlepsza eliminacja roztoczy odbywa się w momencie zastosowania metody ekstrakcyjnej, poprzedzonej solidnym, mechanicznym trzepaniem powierzchni. Obydwie metody są bezpieczne, jak i zgodne z wszelkimi wymogami UE.

Takie pranie narożników zaleca się przede wszystkim specjalnej firmie, która oferuje pranie i czyszczenie tego typu powierzchni. Po pierwsze dysponuje odpowiednimi urządzeniami, typu Karcher i Kirby. Dodatkowo jest wyposażona w specjalnie przygotowane środki piorące. Są one dostosowane do powierzchni, która ma być czyszczona. Dzięki temu pranie narożników  jest procesem bezpiecznym i skutecznym.

Warszawa Ursus – szybkie pranie tapicerki meblowej i dywanów

Powierzchnie tapicerowane są narażone na różnego rodzaju zabrudzenia. Przede wszystkim nanoszone przez użytkowanie, ale pojawiają się jeszcze inne przyczyny tych zanieczyszczeń. Profesjonalne czyszczenie przebiega w kilku etapach. Jedynie dzięki temu firma jest w stanie je wykonać w odpowiedni sposób. Firmy czyszczące świadczą swoje usługi w domu bądź biurze klienta w dzielnicy Ursus oraz w innych obszarach miasta Warszawa. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na dotarcie do wszystkich klientów potrzebujących profesjonalnych usług. Na samym początku odbywa się czyszczenie tapicerki na sucho.

pranie tapicerki meblowej Następnie rozpoczyna się odkurzanie poprzez zastosowanie odkurzacza z elektroszczotką. Gwarantuje ona usunięcie takich zanieczyszczeń, jak sierść zwierząt domowych. Trzeci etap jest związany z naniesieniem detergentu, który posiada specjalne właściwości rozpuszczające brud. Gdy sytuacja tego wymaga wykonuje się odplamienie. Środki są wcierane w tapicerki i dywany przez zastosowanie elektrycznych szorowarek.

Następnie używa się ekstraktorów elektrycznych lub spalinowych. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie procesu ekstrakcji. Polega to na wypłukaniu i odessaniu roztworu roboczego wraz z wszelkimi zanieczyszczeniami. Proces ten jest ponawiany, aż do całkowitego odessania brudu z tapicerki lub dywanu.

pranie narożników ursus

Profesjonalne pranie kanapy w warszawskiej dzielnicy Ursus

Najbardziej profesjonalny pakiety prania kanapy polega na jej początkowym wyczyszczeniu przy pomocy specjalnego odkurzacza. Następnie dochodzi do naniesienia odpowiednio dobranego detergentu rozpuszczającego brud i wtarciu przez automat szorujący. Po kilkunastu minutach odbywa się wypłukiwanie brudnego roztworu i jego całkowite oddessanie. Jest to pranie kanapy, które umożliwia pozbycie się wszystkich zabrudzeń. Niektóre firmy dodatkowo, dla wymagających klientów przygotowują ofertę Pro, która polega na odkażaniu antyalergicznym.

Jeśli zdecydujemy się skorzystać z usług profesjonalistów możemy otrzymać wiele korzyści w postaci: ekologicznych środków piorących, specjalistycznego sprzętu piorącego, bezpłatnego dojazdu do klienta oraz likwidacji większość grzybów i drobnoustrojów.

Zdaniem specjalistów, czyszczenie tapicerki meblowej warto przeprowadzać przynajmniej raz do roku. W ten sposób możemy uzyskać długotrwałe rezultaty. Nasze meble często skłaniają nas do szybszego podjęcia decyzji. Pojawiają się pierwsze wyblaknięcia oraz przykry zapach. Jakość wypoczynku wyraźnie spada. Meble nie prezentują się już tak dobrze, jak w dniu zakupu. W takiej sytuacji warto znaleźć firmę działającą na osiedlu Ursus i zaprosić specjalistę na konsultacje.

Należy pamiętać, że regularne pranie kanap ma ogromny wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo domowników. Usługa ta staje się coraz popularniejsza w Warszawie, co świadczy o wzroście świadomości ludzi o zagrożeniach, jakie niosą ze sobą: kurz, roztocza, bakterie, a także alergeny, które mogą latami odkładać się w niepranej tapicerce. To najlepszy argument przemawiający na korzyść usługi realizowanej przez doświadczonych specjalistów.

Dlaczego warto zdecydować się na czyszczenie?

Przede wszystkim ze względu na nienaganną czystość. W codziennej eksploatacji mebli zdarzają się uporczywe zabrudzenia, które trudno usunąć przy pomocy tradycyjnych metod. Konieczne jest zatem sięgnięcie po nieco wydajniejsze metody. Profesjonalne pranie kanap i foteli ma również ogromny wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo domowników, ponieważ usuwa szkodliwe drobnoustroje. W ten sposób możemy również zadbać o większą żywotność naszych mebli i utrzymać je w nienagannym stanie.

Najwygodniejsza jest usługa przeprowadzona na miejscu. W ten sposób można zaoszczędzić na kosztach transportu, a także znoszenia i wnoszenia mebli. W przypadku ciężkich kanap czy dywanów jest to ogromne udogodnienie. Samo czyszczenie nie zajmuje wiele czasu. W zdecydowanej większości przypadków cała procedura trwa kilka godzin. Firmy piorące dojeżdżają do obszarów na terenie dzielnicy Ursus w Warszawie.

Dokładny koszt usługi zależy od wielu czynników: rodzaju i powierzchni mebla, materiału, z którego wykonana jest tapicerka, a także od tego, jakich środków czyszczących i metod należy użyć. W przypadku małych elementów, takich jak fotele, krzesła czy pufy, koszt zamyka się zwykle w cenie kilkudziesięciu złotych za jeden element. Natomiast w przypadku większych mebli, takich jak narożnik, koszt prania w dzielnicy Ursus to średnio 150 złotych. Dużym plusem jest bezpłatny dojazd i realizacja usługi w domu klienta. Zobacz ceny czyszczenia.

Zamów pranie tapicerki lub kanapy w dzielnicy Ursus

Aby zachować świeżość i nienaganną czystość mebli przez wiele lat, co jakiś czas warto zdecydować się na profesjonalne pranie wykładzin lub narożników. To usługa dostosowana bezpośrednio do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli zależy Ci na nienagannym stanie technicznym oraz czystości mebli, skorzystaj z usług specjalistów, którzy dysponują nowoczesnym sprzętem, wiedzą oraz doświadczeniem. Dzięki temu pranie tapicerki meblowej na Ursusie zostanie przeprowadzone w sposób wydajny oraz całkowicie bezpieczny na mebli. W ten sposób dbasz nie tylko o wspaniały wygląd i świeżość swoich mebli i wykładzin, ale również podnosisz komfort oraz bezpieczeństwo domowników.

Czy dojazd jest bezpłatny?

Tak. Oferujemy bezpłatny dojazd do lokalizacji w warszawskiej dzielnicy Ursus.

Ile kosztuje pranie kanap i dywanów?

– kanapa 100 zł
– narożnik 150 zł
– dywany i wykładziny 10 zł/m2

Jakie są najbliższe terminy?

Zapewniamy terminy realizacji już następnego dnia. Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 500 290 230