Ursus

Dzielnica Ursus szybko się rozrasta. Powstaje coraz więcej osiedli. Wzrasta ilość klientów potrzebujących usług profesjonalnego czyszczenia.

Narożniki oraz tapicerka meblowa są narażone na mocne zabrudzenia. Można sobie z nimi poradzić tylko poprzez zastosowanie najnowszej technologii, która jest stosowana przez profesjonalne firmy produkujące urządzenia czyszczące. Karcher to producent, który pozwolił sobie na zaprezentowanie specjalnych urządzeń czyszczących i piorących, pozwalających skutecznie przeprowadzić pranie narożników i kanap.

Dzięki nim można w szybkim czasie pozbyć się wszelkiego rodzaju zabrudzeń tłustych, plam i ciemnych zacieków. Dodatkowo nie dochodzi do zbytniego przemoczenia narożników, co korzystnie wpływa na czas ich schnięcia oraz zapobiega niszczeniu paneli i podłóg, które znajdują się pod nimi.

Na czym polega ekstrakcyjne pranie narożników w dzielnicy Ursus?

ursus pranie narożników ursus pranie kanapySkuteczne czyszczenie opiera się na zastosowaniu specjalnej metody ekstrakcji, która stosowana jest podczas prania narożników, kanap oraz wszelkich tapicerek meblowych.

Ekstrakcja polega na równomiernym rozpyleniu wody przez dyszę głowicy czyszczącej. Woda wraz ze środkiem chemicznym rozprowadzana jest nad czyszczoną tkaniną.

Ostatni proces ekstrakcji polega na odessaniu roztworu z rozpuszczonymi w nim zabrudzeniami. Stosowane są w tym wypadku specjalne środki piorące, które umożliwiają skuteczne rozpuszczenie zanieczyszczeń znajdujących się w czyszczonej tapicerce meblowej.

Podczas prania narożników używa się środków chemicznych, które są specjalnie certyfikowane i polecane do danej powierzchni. Nie wywołują one jakichkolwiek podrażnień, jak i reakcji alergicznych, zarówno w wypadku ludzi, jak i zwierząt domowych.

Pranie narożników daje pozytywne skutki

Bezpiecznie jest przebywać w mieszkaniu, firmie, w której jest dostęp do czystych mebli, dywanów i powierzchni wykładzinowych. Dzięki temu takie zanieczyszczenia, jak sierść zwierząt, kurz, zarodniki grzybów pleśniowych nie mają na nas większego wpływu. Czasami na te zagrożenia jesteśmy bardziej podatni. Nawet przez cały rok.

Objawy nasilają się szczególnie wtedy, gdy większą część czasu spędzamy w pomieszczeniu, gdzie znajdują się takie niewyczyszczone narożniki i kanapy. Przeciwdziałamy temu decydując się na bardzo dokładne odkurzanie, jak i wypranie miejsc, gdzie gromadzą się te zagrożenia.

Eliminowane są najczęściej z narożników i kanap wszelkiego rodzaju. Najlepsza eliminacja roztoczy odbywa się w momencie zastosowania metody ekstrakcyjnej, poprzedzonej solidnym, mechanicznym trzepaniem powierzchni. Obydwie metody są bezpieczne, jak i zgodne z wszelkimi wymogami UE.

Takie pranie narożników zaleca się przede wszystkim specjalnej firmie, która oferuje pranie i czyszczenie tego typu powierzchni. Po pierwsze dysponuje odpowiednimi urządzeniami, typu Karcher i Kirby. Dodatkowo jest wyposażona w specjalnie przygotowane środki piorące. Są one dostosowane do powierzchni, która ma być czyszczona. Dzięki temu pranie narożników  jest procesem bezpiecznym i skutecznym.

Ursus i okolice – szybkie pranie narożników

Powierzchnie tapicerowane są narażone na różnego rodzaju zabrudzenia. Przede wszystkim nanoszone przez użytkowanie, ale pojawiają się jeszcze inne przyczyny tych zanieczyszczeń. Profesjonalne czyszczenie przebiega w kilku etapach. Jedynie dzięki temu firma oferująca pranie narożników jest w stanie je wykonać w odpowiedni sposób.

Firmy czyszczące świadczą swoje usługi w domu bądź biurze klienta. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na zastosowanie kilku rodzajów maszyn i urządzeń. Na samym początku odbywa się czyszczenie kanapy na sucho.

ursus pranie tapicerki meblowej ursus pranie tapicerki Następnie rozpoczyna się odkurzanie poprzez zastosowanie odkurzacza z elektroszczotką. Gwarantuje ona usunięcie takich zanieczyszczeń, jak sierść zwierząt domowych. Trzeci etap jest związany z naniesieniem detergentu, który posiada specjalne właściwości rozpuszczające brud.

Gdy sytuacja tego wymaga wykonuje się odplamienie. Środki są wcierane w kanapy przez zastosowanie elektrycznych szorowarek.

Następnie używa się ekstraktorów elektrycznych lub spalinowych. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie procesu ekstrakcji. Polega to na wypłukaniu i odessaniu roztworu roboczego wraz z wszelkimi zanieczyszczeniami. Proces ten jest ponawiany, aż do całkowitego odessania brudu z tapicerki.

Profesjonalne pranie kanapy

Najbardziej profesjonalny pakiety prania kanapy polega na jej początkowym wyczyszczeniu przy pomocy specjalnego odkurzacza. Następnie dochodzi do naniesienia odpowiednio dobranego detergentu rozpuszczającego brud i wtarciu przez automat szorujący.

Po kilkunastu minutach odbywa się wypłukiwanie brudnego roztworu i jego całkowite oddessanie. Jest to pranie kanapy, które umożliwia pozbycie się wszystkich zabrudzeń. Niektóre firmy dodatkowo, dla wymagających klientów przygotowują ofertę Pro, która polega na odkażaniu antyalergicznym.

Jeśli zdecydujemy się skorzystać z usług profesjonalistów możemy otrzymać wiele korzyści w postaci: ekologicznych środków piorących, specjalistycznego sprzętu piorącego, bezpłatnego dojazdu do klienta oraz likwidacji większość grzybów i drobnoustrojów.