Kobyłka

 • Szukasz firmy, która wykona pranie dywanów, tapicerki i kanap? Gwarantujemy skuteczne czyszczenie i bezpłatny dojazd do miasta Kobyłka.

Kanapy i narożniki na skutek codziennej eksploatacji tracą swój idealny wygląd oraz świeżość, którymi zachwycały nas tuż po zakupie. Na szczęście, istnieją sprawdzone sposoby, które pozwalają odzyskać ten efekt nawet w przypadku wieloletnich mebli. Specjalistyczne pranie tapicerki i dywanów w mieście Kobyłka niesie ze sobą wiele zalet natury estetycznej, ale wpływa również na komfort i bezpieczeństwo domowników. Sprawdźmy, kiedy warto zdecydować się na tego typu usługę.

Pranie dywanów i tapicerki – Kobyłka

Specjaliści wskazują, że w przypadku tapicerki i dywanów profesjonalne pranie warto przeprowadzać dwa razy do roku. W ten sposób możemy wydłużyć ich żywotność, a także zapewnić sobie większy komfort w domu. Nie tylko widoczne plamy powinny wpłynąć na naszą decyzję o wezwaniu fachowca. Oto sygnały, które powinny nas skłonić do skorzystania z profesjonalnych firm odpowiedzialnych za pranie kanap i narożników:

 • wyblakły materiał i zanik wyrazistości kolorów
 • przykry zapach, który utrzymuje się w pokoju większe
 • ilości kurzu
 • uciążliwe plamy odporne na domowe sposoby

Powyższe problemy można skutecznie usunąć jedynie przy pomocy nowoczesnych metod. Do tego potrzebny jest sprzęt, ale również wiedza i doświadczenie. W związku z tym, czyszczenie tapicerki meblowej i dywanów to usługa, z której warto skorzystać w przypadku zauważenia wymienionych objawów.

Wiele zależy od tego, z jakiego materiału wyprodukowano nasze meble, a także, jaki jest stopień zaburzeń. Fachowiec podczas wizyty proponuje nam wycenę oraz informuje o tym, w jaki sposób przebiegać będzie cała procedura. Pranie tapicerki niewielkich elementów, takich jak np. fotele, krzesła czy pufy, zajmuje zwykle kilkadziesiąt, a koszt takiej usługi rzadko przekracza 50 złotych. W przypadku większych elementów, takich jak narożniki czy kanapy, czas usługi może przeciągnąć się do kilku godzin, a cena, do 100-150 złotych.

Pranie tapicerki i kanap w mieście Kobyłka to same zalety

Jeśli zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług specjalistów, poniżej znajdziesz argumenty, które przemawiają na korzyść specjalistycznego prania tapicerki meblowej. Nie chodzi wyłącznie o stan mebli, ale również o komfort i bezpieczeństwo domowników. Co zyskujesz z pomocą fachowca?

 • doskonały stan mebli
 • przyjemny zapach świeżości
 • tapicerka jest zabezpieczona przed ewentualnym przecieraniem
 • profesjonalne pranie pozwala wyeliminować niebezpieczne drobnoustroje, takie jak np. roztocza
 • usługa jest wyjątkowo wygodna i realizowana bezpośrednio u klienta
 • niski koszt

Dużym atutem jest możliwość zrealizowania usługi bezpośrednio w domu klienta, co wyklucza dodatkowe koszty z tytułu transportu i nie wymaga noszenia ciężkich elementów. Także Kobyłka jest objęta zasięgiem specjalistów, którzy zajmą się profesjonalnym praniem kanap i dywanów. Warto skorzystać z tej usługi przynajmniej dwa razy w roku.

pranie kanapy kobyłka Pierwszym działaniem podejmowanym przez fachowca jest dokładne rozpoznanie problemu. Specjalista analizuje, z jakich materiałów wyprodukowano tapicerkę, jaki jest stopień zabrudzeń, a także, jaka metoda i środki czyszczące przyniosą najlepszy efekt. Następnie otrzymamy wycenę usługi. Jeśli oferta sprosta naszym oczekiwaniom, specjalista rozpocznie proces prania kanapy lub dywanu. Wielu fachowców zaczyna od dokładnego odkurzenia tapicerki. W ten sposób można pozbyć się nadmiaru kurzu, a także drobin, które w perspektywie długoterminowej mogłyby sprzyjać przecieraniu się obić. Do pozbycia się tego typu drobin potrzebny jest naprawdę dobry odkurzacz z nakładkami. To kolejny argument, który skłania nas do skorzystania z usług fachowca. Następnie, specjalista korzysta z nowoczesnego sprzętu oraz środków czyszczących, które będą całkowicie bezpieczne dla narożników i foteli.

Specjalistyczne czyszczenie narożnika i kanapy

Pranie tapicerki meblowej to odpowiedzialne zadanie i nie warto tego robić na własną rękę, szczególnie, jeśli dysponujemy bardzo delikatnymi meblami. Po zakończonej usłudze wystarczy rozliczyć się fachowcem. Czasami należy chwilę odczekać na wyschnięcie tapicerki. Jeśli pragniesz zagwarantować swoim meblom i dywanom nienaganną czystość, a także większą odporność na przetarcia i blaknięcie, zdecyduj się na profesjonalną usługę prania. Fachowcy dojadą bezpośrednio do Twojego domu również w okolicach Kobyłki. Nie musisz obawiać się wysokich kosztów, natomiast uzyskane efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Odczujesz satysfakcję z wyboru profesjonalnych usług.

Czy mogę liczyć na bezpłatny dojazd do Kobyłki?

Tak. Wszystkie miejscowości podwarszawskie objęte są bezpłatnym dojazdem.

Jaki jest koszt prania dywanów i tapicerki?

– dywany i wykładziny 10 zł/m2
– kanapa 100 zł
– narożnik 150 zł

Czy występują dodatkowe opłaty?

Nie. Podane ceny są ostateczne. Z góry znasz koszt czyszczenia. Nie doliczamy za pranie poduch czy odplamianie.