Łomianki

  • Szukasz firmy, która wykona pranie tapicerki, kanap oraz czyszczenie wykładzin i dywanów? Gwarantujemy bezpłatny dojazd do miejscowości Łomianki.

Specjalistyczna usługa czyszczenia kanap i dywanów jest adresowana do wszystkich osób, które chcą utrzymać nienaganny wygląd oraz czystość swoich mebli. Domowymi sposobami nie jesteśmy w stanie uporać się ze wszystkimi czynnikami, które szkodzą tapicerce. Dlatego też, warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanych fachowców, którzy działają również na terenie miejscowości Łomianki. Jakich korzyści możemy oczekiwać zamawiając profesjonalne pranie tapicerki?

Pranie kanap i dywanów – Łomianki

Podczas intensywnej eksploatacji kanap i dywanów zachodzą naturalne procesy, które sprawiają, że nasze meble po czasie nie wyglądają już tak dobrze. Pojawiają się kolejne niedoskonałości, blakną również kolory. Stosując domowe sposoby możemy uzyskać pewną poprawę, jednak nasze możliwości są ograniczone. profesjonalne pranie narożników oraz kanap wykorzystuje nowoczesne urządzenia oraz środki czyszczące, które w bezpieczny sposób odświeżają tapicerkę. Specjaliści wskazują, że czyszczenie tapicerki lub dywanów powinniśmy przeprowadzać przynajmniej raz do roku. Chodzi oczywiście o specjalistyczne usługi. Z domowych metod możemy korzystać częściej, jednak warto zachować umiar, ponieważ nadmierne stosowanie środków czyszczących również nie jest wskazane. Szczególnie jeśli dysponujemy delikatnymi meblami.

Jak już mówiliśmy, domowe sposoby nie wystarczą do pozbycia się najbardziej uciążliwych plam. W tym celu potrzebny jest nowoczesny sprzęt, a także doświadczony fachowiec, który wie, jak dobrać odpowiednią metodę prania. Łomianki znajdują się oczywiście w zasięgu działania specjalistów. Jakich korzyści możemy oczekiwać po zrealizowanej usłudze?

  • Czyste i odmłodzone meble – pranie pozwala wyeliminować najbardziej uciążliwe plamy oraz kurz. Jednocześnie, przywraca naturalny, wyraźny kolor tapicerki, dzięki czemu, meble prezentują się doskonale.

  • Świeżość w całym pomieszczeniu – po przeprowadzonym praniu tapicerki utrzymuje się przyjemny zapach świeżości.

  • Bezpieczeństwo i komfort domowników – pachnące meble nie tylko zwiększą jakość wypoczynku. Skuteczne pranie narożników pozwala wyeliminować szkodliwe roztocza, które kryją się w runie. W ten sposób gwarantujemy sobie wyższy poziom zdrowia.

  • Profilaktyczna ochrona – decydując się na pranie tapicerki meblowej lub dywanów przynajmniej raz do roku, chronimy je przed blaknięciem poprzez usunięcie drobinek, które mogą przecierać materiał.

  • Wygodna usługa dostosowana do naszych potrzeb – usługa odbywa się najczęściej w domu klienta dzięki czemu, unikniemy dodatkowych kosztów z tytułu transportu.

Biorąc pod uwagę obszerną listę korzyści, nie dziwi fakt, że coraz więcej osób decyduje się na okresowe pranie kanap, narożników i dywanów trosce o doskonały wygląd swoich mebli.

Czyszczenie kanapy lub dywanu składa się trzech faz

pranie kanapy łomiankiPierwszym etapem jest rozpoznanie sytuacji. Fachowiec ocenia stopień zabrudzeń, a także dokładnie weryfikuje materiały, z jakich wyprodukowano tapicerkę lub dywan. Na podstawie uzyskanych informacji decyduje o tym, jakie metody oraz środki czyszczące okażą się najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu, klient może poznać dokładną wycenę usługi. Drugą fazą jest dokładne odkurzanie tapicerki, na której często zbierają się drobinki odpowiedzialne za wycieranie materiału. Specjalistyczny odkurzacz pozwala również pozbyć się nadmiaru kurzu. Pranie kanap i dywanów jest dużo skuteczniejsze, jeśli zostanie poprzedzone precyzyjnym odkurzaniem.

Trzecia faza to docelowe pranie przy użyciu nowoczesnych urządzeń oraz środków czyszczących. Fachowiec dokłada wszelkich starań, aby proces ten był całkowicie bezpieczny dla naszych mebli. Często stosowana jest metoda ekstrakcyjna polegająca na przepłukiwaniu. Efekty są widoczne od razu. Teraz możemy rozliczyć się z fachowcem. Warto uprzednio wyposażyć się w gotówkę, ponieważ nie zawsze istnieje możliwość płatności kartą.

Skuteczne pranie tapicerki i kanap mieście Łomianki

Wycena obejmuje kilka czynników: powierzchnię wymagającą czyszczenia, rodzaj materiału, stopień zabrudzenia, a także wybraną metodę prania. Czyszczenie fotela czy krzesła jest oczywiście dużo tańsze i zwykle zamyka się w cenie do 20-50 złotych za jeden element. Nieco więcej zapłacimy natomiast za pranie narożnika, kanapy oraz tapczanu. W takiej sytuacji, cena usługi może przekroczyć 100 złotych. Koszt prania wykładzin i dywanów to 10zł za metr powierzchni. Biorąc jednak pod uwagę, że czyszczenie mebli realizujemy raz do roku, warto zdecydować się na ten wydatek. Szczególnie, że profesjonalna usługa realizowana w okolicy Łomianek jest bardzo wygodna i oferuje klientom obszerną listę zalet.

Jaki jest koszt dojazdu?

Gwarantujemy bezpłatny dojazd do lokalizacji w mieście Łomianki.

Ile kosztuje czyszczenie tapicerki meblowej?

– fotel 50 zł
– kanapa 100 zł
– narożnik 150 zł

Czy zabieracie dywany?

Pranie dywanów i tapicerki wykonujemy pod wskazanym adresem. Nie zabieramy dywanów i nie prowadzimy punktu gdzie można je dostarczyć.