Marki

  • Zrealizujemy profesjonalne pranie tapicerki i kanap oraz czyszczenie dywanów. Gwarantujemy najlepszą jakość i bezpłatny dojazd do miasta Marki.

Kanapy i narożniki przede wszystkim mają nam zaoferować wysoką jakość odpoczynku. Bardzo istotny jest również ich wygląd, który powinien cieszyć oczy za każdym razem, gdy wchodzimy do pokoju. W związku z tym, chcemy zachować nienaganny stan mebli tapicerowanych przez wiele lat. Pranie tapicerki i dywanów przy pomocy nowoczesnych metod pozwala odmłodzić i zachować ich świeżość. Z tej usługi korzysta coraz większa liczba mieszkańców miejscowości Marki.

Pranie tapicerki i dywanów – Marki

Specjalista ocenia stan mebli, rodzaj materiału, a także powierzchnię wymagającą czyszczenia. Następnie proponuje metodę, która jego zdaniem okaże się najlepsza dla naszych mebli. Poznajemy również wycenę usługi. Jeśli odpowiada naszym oczekiwaniom, przystępujemy do prania. Czyszczenie tapicerki meblowej zwykle zaczyna się od dokładnego odkurzenia. W ten sposób można wyeliminować kurz oraz niewielkie drobiny mogące przecierać materiał. Nie sposób pozbyć się ich przy pomocy domowych metod. W tym celu potrzebny jest specjalistyczny odkurzacz.

Gdy powierzchnia zostanie dokładnie oczyszczona, specjalista może przystąpić do prania narożnika lub kanapy. Zanieczyszczenia są rozpuszczane, a tapicerka odzyskuje doskonały wygląd. Warto uprzednio przygotować gotówkę w celu opłacenia usługi. Nie zawsze istnieje możliwość zapłacenia kartą. W przypadku większości materiałów warto zastosować metody wymagające użycia wody. Wówczas, należy kilka godzin odczekać na schnięcie materiału.

pranie narożnika marki
Narożnik przed praniem

 

pranie kanapy marki
Narożnik po praniu

Domowe sposoby czyszczeni tapicerki mogą okazać się niewystarczające do uzyskania oczekiwanych efektów. Okresowe pranie przynajmniej raz do roku, realizowane przez doświadczonych specjalistów, pozwala znacznie wydłużyć żywotność oraz elegancki wygląd naszych kanap, narożników i dywanów. Nowoczesne środki czyszczące wywabiają uciążliwe plamy, eliminują szkodliwe drobnoustroje, a także doskonale konserwują materiał, dzięki czemu tapicerki wyglądają świeżo. Specjalistyczne czyszczenie obić tapicerskich i dywanów to usługa coraz częściej wykorzystywana w Markach. Rośnie bowiem świadomość tego, jak ważne jest okresowe dbanie o stan mebli. Postanowiliśmy sprawdzić, w jaki sposób przebiega cała procedura, a także, jakich kosztów mogą spodziewać się zainteresowani klienci.

Profesjonalne czyszczenie kanap i narożników

Dokładna wycena zależy od kilku czynników: rodzaju mebli, ich gabarytów, rodzaju materiału, a także długości runa. Fachowiec dobiera najlepszą metodę, która zagwarantuje meblom wysoki poziom bezpieczeństwa. Na tej podstawie określana jest cena usługi. Najmniej zapłacimy za czyszczenie foteli oraz krzeseł. Koszt takiej operacji zamyka się zwykle w 20-50 złotych za jeden element. Najwięcej zapłacimy za pranie narożnika, kanapy lub tapczanu. Tutaj cena zwykle wykracza po za granicę 100 złotych. Koszty nie jednak nadmiernie wysokie, biorąc pod uwagę, jak wielu korzyści mogą oczekiwać klienci decydujący się na pranie tapicerki meblowej w okolicach Marek.

Usługa jest w pełni dostosowana do potrzeb klientów. W związku z tym, pranie foteli oraz narożnika najczęściej odbywa się w domu klienta. Koszty transportu nie wchodzą w grę dlatego jest to ekonomiczne rozwiązanie. Większość klientów zaprasza fachowca do swojego domu, aby tam mógł na spokojnie zająć się praniem tapicerki. Cała procedura zajmuje zwykle od kilkudziesięciu minut przy mniejszych elementach, do kilku godzin przy większych meblach.

Okresowe pranie tapicerki meblowej w mieście Marki

W grę wchodzi nie tylko elegancki i schludny wygląd mebli, ale również większy komfort oraz bezpieczeństwo domowników. W tapicerce mogą gnieździć się szkodliwe drobnoustroje, takie jak: roztocza, bakterie, pleśń, alergeny. Profesjonalne pranie kanap i dywanów pozwala usunąć nieproszonych gości, co wpływa na lepszy poziom zdrowia domowników. Nienaganna czystość mebli pozwala również cieszyć się odpoczynkiem na najwyższym poziomie. Jest to bardzo ważne w dobie ciągłego pośpiechu oraz nadmiernego stresu, który towarzyszy nam na co dzień.

Po praniu w pomieszczeniu utrzyma się przyjemny zapach świeżości. Nasze kanapy i narożniki zyskują również długotrwałą ochronę przed wycieraniem spowodowanym przez zabrudzenia. Nowoczesne środki czyszczące tworzą naturalną powłokę ochronną. Pranie narożnika warto przeprowadzić przynajmniej raz do roku. Cena tej usługi nie jest wygórowana. Biorąc pod uwagę, że Marki są objęte zasięgiem renomowanych firm czyszczących, warto już dziś pomyśleć o nowoczesnym czyszczeniu tapicerki meblowej.

Ile kosztuje pranie tapicerki meblowej i dywanów?

– dywany i wykładziny 10 zł/m2
– kanapa 100 zł
– narożnik 150 zł

Czy dojazd do Marek jest bezpłatny?

Tak. Gwarantujemy bezpłatny dojazd do miejscowości Marki.

Czy występują dodatkowe opłaty?

Nie. Ceny w cenniku są ostateczne. Nie doliczamy ukrytych dopłat. Cenę usługi znasz od początku.