Bemowo

  • Zapraszamy mieszkańców dzielnicy Bemowo w Warszawie. Wykonamy profesjonalne pranie tapicerki, kanap i dywanów oraz czyszczenie wykładzin.

Nie od dziś wiadomo, że pranie dywanów i tapicerki bywa uciążliwe oraz pracochłonne. Wiedzą o tym też ludzie mieszkające w dzielnicy Bemowo. Właśnie dlatego wielu z nich decyduje się na wynajęcie osoby lub specjalistycznej firmy, która wykona prace porządkowe. Wiele firm specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju sprzątania. Większość oferuje pranie dywanów i tapicerki i to właśnie na nich się skupimy.

Dlaczego i jak wybrać najlepszą z nich? Odpowiedzi jest wiele, jednak pierwsza jaka się nasuwa to fakt, że za niewielkie pieniądze będziemy mieć idealnie wyczyszczone kanapy i  inne tapicerki. Po co tracić czas oraz nerwy, jak mogą to wszystko zrobić za nas specjaliści, którzy zajmują się tym na co dzień? W dodatku unikniemy sytuacji, w której przez przypadek spowodujemy uszkodzenie narożników i innych mebli.

Profesjonalne pranie tapicerki i kanap – Bemowo Warszawa

Czas wykonania czyszczenia zależy powierzchni dywanów lub ilości mebli. Doświadczony fachowiec przeprowadzi pranie kanapy lub narożnika w ciągu 1-2 godzin. Jeśli pragniemy za jednym zamachem wybrać dużą liczbę mebli, firma może oddelegować dodatkowych pracowników. Dokładane są wszelkie starania, aby usługa została zrealizowana w ciągu jednego dnia. Można ją zamówić na osiedlu Bemowo w Warszawie. Dużym plusem z perspektywy klientów biznesowych są elastyczne terminy.

Przy dużych zleceniach, firma czyszcząca może przeprowadzić pranie tapicerki oraz wykładziny w biurze w nocy lub w weekend pod nieobecność pracowników. W ten sposób, usługa nie będzie kolidowała z codziennymi obowiązkami biura. Czyszczenie mebli tapicerowanych metodą ekstrakcyjną pozostawia je w wilgotnym stanie. Należy odczekać od kilku do kilkunastu godzin na schnięcie. Dokładny czas zależy od rodzaju i grubości materiału, a także cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu.

Wiele osób przekonało się, że jest to najrozsądniejsze rozwiązanie, gdy nie ma się ochoty samodzielnie wykonywać mozolnej i trudnej pracy. Po jednym telefonie na następny dzień lub dowolny ustalony zjawią się pracownicy i wykonają pranie dywanów lub tapicerki meblowej w dzielnicy Bemowo.

Korzyści jakie oferuje regularne czyszczenie kanapy

Zastanawiasz się nad tym, czy wydatek na pranie kanap i mebli tapicerowanych okaże się opłacalny? Poniżej prezentujemy szeroki wachlarz korzyści, co z całą pewnością ułatwi Ci podjęcie ostatecznej decyzji.

  • Nienagannie czyste meble: Pranie tapicerki metodą ekstrakcyjną pozwala na bardzo dokładne usuwanie uciążliwych plam, z którymi nie poradzą sobie domowe sposoby.

  • Przyjemny zapach: Środki stosowane przez fachowców pozwalają zneutralizować przykrą woń i zastąpić ją przyjemnym zapachem świeżości.

  • Bezpieczeństwo domowników: Jedną z głównych korzyści czyszczenia dywanów jest możliwość wyeliminowania niebezpiecznych drobnoustrojów w postaci kurzu, roztoczy oraz bakterii. Ma to ogromny wpływ na wyższy poziom zdrowia domowników.

  • Wyższy poziom komfortu: Czyste i odświeżone meble pozwolą w pełni wykorzystać możliwości salonu w aspekcie efektywnego odpoczynku po ciężkim dniu pracy.

  • Ochrona mebli: Regularne czyszczenie oraz impregnacja chronią meble przed procesami starzenia. Powłoka ochronna ogranicza wchłanianie przykrych zapachów oraz zanieczyszczeń, a także zabezpiecza przed promieniowaniem UV prowadzącym do płowienia i blaknięcia tapicerki.

  • Wygodna realizacja: Pranie dywanów i kanap nie zajmuje wiele czasu i nie stwarza żadnego ryzyka dla dzieci oraz zwierząt domowych. Stosowane są sprawdzone sposoby dostosowane do specyfiki materiału, a którego wykonana jest tapicerka.

Powyższe korzyści sprawiają, że coraz większa liczba mieszkańców warszawskiego Bemowa decyduje się na regularne korzystanie z usług wykwalifikowanych specjalistów. Usługa z całą pewnością zagwarantuje Ci wysoki poziom satysfakcji.

Ile kosztuje specjalistyczne pranie kanap i tapicerki w dzielnicy Bemowo?

Do dyspozycji klientów pozostaje orientacyjny cennik usług, jednak w praktyce, firmy czyszczące dokonują wyceny indywidualnie w zależności od liczby mebli, rodzaju tapicerki oraz stopnia zabrudzeń. Ważnym czynnikiem są gabaryty mebla. Za czyszczenie krzeseł na Bemowie zapłacimy  od 10 do 20 złotych. Pranie foteli jest nieco droższe i kosztuje od 30 do 50 złotych. Najwięcej zapłacimy natomiast za czyszczenie narożników, kanap, tapczanów oraz innych mebli o dużej powierzchni tapicerowanej.

bemowo pranie narożników

W zależności od rozmiaru mebla, cena wynosi od 100 do 200 złotych. Nie zapominajmy zapytać, co wchodzi w skład usługi. Warto zdecydować się na kompleksowy serwis obejmujący także impregnację. Ta usługa może być dodatkowa płatna, jednak biorąc pod uwagę, że profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej realizuje się stosunkowo rzadko, warto zadbać o ten element. Firmy czyszczące często oferują rabaty przy większych zamówieniach. W zakres ich usług wchodzi również specjalistyczne pranie dywanów i wykładzin.

Ekstrakcja to skuteczna metoda czyszczenia  tapicerki i dywanów

Stosujemy najpopularniejszą obecnie na świecie metodę czyszczenia, a mianowicie pranie ekstrakcyjne. Ekstrakcja zanieczyszczeń możliwa jest dzięki specjalnemu odkurzaczowi, który pod silnym podciśnieniem wysysa z włókien wszystkie zanieczyszczenia oraz mikroorganizmy.

bemowo pranie kanapy

Oczywiście najpierw zostaje zaaplikowany specjalny preparat czyszczący o dużej sile. Jest on bezpieczny dla zdrowia, a specjalny skład sprawia, że nawet największe plamy zostają rozpuszczone i usunięte. Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek dlaczego ręczne pranie kanapy i narożników jest tak uciążliwe i nie daje dobrych efektów? Powodów jest kilka.

Najważniejszy z nich to brak dostępu do profesjonalnych środków piorących oraz urządzeń, które pozwalają szybko i skutecznie usunąć najbardziej widoczne plamy. Wspomniane środki posiadają firmy piorące, które cieszą się bardzo dużą popularnością w dzielnicy Bemowo.

Mało kto chce zadawać sobie tyle trudu, aby ręcznie prać dywany oraz kanapy, jednocześnie narażając je na zniszczenie. Decydując się na wynajęcie profesjonalnej firmy piorącej mamy pewność, że pranie dywanów i tapicerki zostanie wykonane z dużą dokładnością oraz bez uszkodzenia naszego mebla.

Dla wielu osób sprzątanie domu oraz dokładne szorowanie kanapy to prawdziwa udręka. Po co jednak męczyć się samodzielnie, jak prawdziwi fachowcy mogą to zrobić za nas. Pranie narożników to jedna z wielu usług, które cieszą się dużą popularnością. Jeśli mamy w mieszkaniu narożnik, który wymaga dokładnego czyszczenia, to nie ma lepszego sposobu niż wynajęcie profesjonalnej firmy. Efekt końcowy będzie wspaniały, ponieważ fachowcy zastosują odpowiednie środki i urządzenia czyszczące.

Środki piorące najwyższej jakości

Co więcej takie firmy dysponują środkami chemicznymi najwyższej jakości, które są nie tylko skuteczne ale również całkowicie bezpieczne zarówno dla organizmów żywych, jak i roślin. Nie wchodzą w reakcję z materiałami używanymi do obszycia kanapy, a więc nie powodują jej zniszczenia. Nie wszystkie prace wykonywane są ręcznie. Duża cześć tapicerki czyszczona jest przy pomocy specjalnych odkurzaczy. Dzięki nim usuwane są plamy powstałe z różnych przyczyn. Plamy po jedzeniu, po smarach, zabrudzenia spowodowane długoletnim przebywaniem kanapy w zakurzonym pomieszczeniu oraz wiele innych to pestka dla firm piorących. W domowych warunkach tak dokładne pranie tapicerki byłoby niemożliwe do zrealizowania.

Środki do czyszczenia stosowane przez profesjonalne firmy czyszczące są nie tylko groźne dla plam widocznych gołym okiem, ale również dla zanieczyszczeń innego rodzaju. W starciu z nim nie mają żadnych szans mikroorganizmy, roztocza oraz alergeny. Dysponujemy najlepszymi preparatami, które wnikają głęboko we włókna tapicerki i dywanów rozkładając znajdujące się tam zanieczyszczenia. Dywany wolne od brudu ładnie pachną i wyglądają jak nowe.

Wystarczy jeden telefon, aby pracownicy z firmy czyszczącej zjawili się o określonej godzinie i szybko uporali się z dręczącym nas problemem. Samodzielne pranie kanapy i narożnika to zadanie na długie godziny, a nawet na cały dzień. Profesjonaliści zrobią to szybko i z przyjemnością przyjadą na Bemowo. Już po dwóch godzinach nasze meble będą czyste i suche, a co najważniejsze będą wyglądały jak nowe. Wiele osób przekonuje się, że o wiele wygodniej i taniej jest wynająć firmę niż samodzielnie czyścić wykładziny. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz doświadczonych pracowników, którzy szybko i skutecznie wykonają pranie dywanów i tapicerki. Bez różnicy jest tutaj rodzaj tapicerki. Mogą to być kanapy, fotele, narożniki czy krzesła.

Firmy czyszczące oferują pranie dywanów w dzielnicy Bemowo

Możliwe, że wiele osób zastanawiało się nad tym, skąd na warszawskich ścianach wzięły się dywany. Ogólnie rzecz biorąc dywan to tkanina dekoracyjna, również funkcjonalna pod pewnymi względami, jednakże najczęściej umieszczana na podłogach, nie na ścianach. Na warszawskich ścianach, dywany szczególnie często umieszczane były w latach 80tych. Wcale nie chodziło tu o kwestie dekoracyjne, a przede wszystkim praktyczne ich wykorzystanie. Betonowe bloki stawiane na warszawskim osiedlu Bemowo i nazywane chruszczówkami, do których przeprowadzali się ludzie z wiejskich domów były bardzo zimne. Stąd dywan umieszczony na ścianie dawał sporo ciepła.

bemowo pranie dywanów

Ponadto ściany w blokach były bardzo cienkie, a dywan stanowił dobrą na tamte czasy izolację i materiał dźwiękoszczelny. Funkcję głównie dekoracyjną zyskały w późniejszym czasie, choć i w tamtych okolicznościach trudno im było odebrać wyjątkowego wyglądu. Niewątpliwym faktem jednak jest, iż dywanów używano aby spełniały one swoje pierwotne jak i wtórne funkcje.

Pranie dywanów i wykładziny w szkole

Każdy, kto nie może patrzeć na brudne dywany we własnym domu, nie ma siły oraz czasu na zajęcie się własnoręcznym czyszczeniem, powinien skorzystać z usług specjalistycznej firmy.

bemowo pranie tapicerki

Pranie dywanów w szkole wykonuje wielu fachowców, którzy dysponują odpowiednimi środkami oraz sprzętem najwyższej jakości. Charakteryzuje się on dużą mocą ssącą i sprawia, że nawet najbardziej uporczywe plamy znikają.  Jest możliwość przyjazdu do szkoły znajdującej się w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Pranie dywanów to usługa skuteczna i sprawdzona przez wielu klientów.

Dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń czyszczących, pracownicy są w stanie pozbyć się plam i zabrudzeń. To wszystko, dzięki ekstrakcyjnym urządzeniom piorącym.

Jeśli mieszkasz w dzielnicy Bemowo zadbaj o swoje wnętrza

Nasz oferta jest skierowana do wszystkich użytkowników tkanin dekoracyjnych. W ten sposób można zadbać o ten jakże ważny element w pomieszczeniach, a także przywrócić mu dawną świetność, którą mógł stracić przez lata użytkowania i powstałe w różnych okolicznościach zabrudzenia. Profesjonalne pranie dywanów to świetna okazja do nadania staremu dywanowi nowej jakości, która idealnie zaprezentuje się na każdej podłodze. Czysty i zadbany samochód to marzenie wielu kierowców. Niestety podczas częstego eksploatowania zarówno karoseria jak i wnętrze pojazdu ulega zabrudzeniu. O ile umycie pojazdu z zewnątrz nie stanowi żadnego problemu, bowiem wystarczy tylko zajechać na myjnię, to pranie tapicerki jest już znacznie trudniej wykonać.

Zaschnięta kawa, resztki pokarmu, które wniknęły w obicie to tylko niektóre z przyczyn brzydkiego zapachu oraz widocznych plam. O ile mycie wodą karoserii jest jak najbardziej wskazane, to wnętrze pojazdu najlepiej jest wyczyścić bez jej używania. Jak zatem to zrobić? Istnieje wiele sposobów, jednak profesjonalne urządzenia zwykle są bardzo drogie i nie każdego stać na ich zakup. O wiele rozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się wynajęcie profesjonalnej firmy czyszczącej, która takim sprzętem dysponuje i za niewielką opłatą przygotuje wnętrze pojazdu do ponownej używalności.

Zamów w Warszawie

Niezależnie od tkaniny, nawet najstarsze plamy można wyczyścić. Pracownicy firmy działające na warszawskim osiedlu Bemowo stosują specjalne preparaty, które rozprowadzone po tapicerce rozpuszczają brud każdego pochodzenia. Zarówno smary, ketchup i oleje nie mają z nimi szans. Roztwór jest w 100% skuteczny, a co najważniejszy bezpieczny dla zdrowia człowieka. Następnym etapem jest odessanie go przy pomocy specjalnej maszyny firmy Karcher. Brud wraz z płynem i całą wilgocią zostaje odessany do specjalnego pojemnika, a tapicerki pozostają suche i pachnące. Znakomite rezultaty sprawiają, że usługa cieszy się dużym powodzeniem.

Czy oferujecie bezpłatny dojazd na Bemowo?

Tak. Wszystkie dzielnice Warszawy objęte są bezpłatnym dojazdem.

Jaki jest koszt prania kanap lub dywanów?

– kanapa dwuosobowa 100 zł
– kanapa trzyosobowa 120 zł
– dywany i wykładziny 10 zł/m2

Czy muszę dopłacać za czyszczenie poduszek kanapy?

Nie. Jeśli poduszki są częścią kanapy lub narożnika nie pobieramy dodatkowych opłat.