Radzymin

  • Wykonamy pranie dywanów, kanap i tapicerki. Oferujemy profesjonalne czyszczenie oraz bezpłatny dojazd do miejscowości Radzymin.

Decydując się na usługę prania tapicerki meblowej możemy zadbać o nienaganny wygląd kanap i narożników na przestrzeni wielu lat. Domowymi sposobami nie jesteśmy w stanie uzyskać tak dobrych efektów, co specjalista wyposażony w nowoczesny sprzęt. Usługa cieszy się coraz większym zainteresowaniem w mieście Radzymin oraz okolicach. Wielu klientów przekonało się bowiem o korzyściach, jakie niesie ze sobą okresowe czyszczenie obić tapicerskich i dywanów.

Profesjonalne pranie kanapy i dywanów – Radzymin

Wycena jest ustalana indywidualnie na podstawie wybranej metody prania, a także powierzchni, która wymaga czyszczenia. Najmniej zapłacimy za czyszczenie foteli, krzeseł oraz innych małych mebli. Koszt takiej inwestycji wyniesie od 20 do 50 złotych za jeden element. Nieco więcej zapłacimy natomiast za pranie dużych mebli: narożników, tapczanów, kanap czy sof. Wówczas musimy się przygotować na wydatek rzędu od 100 do 150 złotych. Nie są to jednak wygórowane ceny, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę korzyści, jakich możemy oczekiwać.

Ogromną zaletą firm działających na terenie Radzymina jest mobilność. Fachowcy zjawią się w Twoim domu, aby wykonać pranie tapicerki lub dywanu. Usługa odbywa się w domu klienta, dzięki czemu nie zachodzi konieczność noszenia oraz transportu mebli. To pozwoli oczywiście obniżyć ostateczny koszt. Jeśli zdecydujemy się przynajmniej raz do roku skorzystać z usług specjalistów w dziedzinie czyszczenia mebli, możemy oczekiwać naprawdę dobrych efektów. Oto najważniejsze zalety jakie zaoferuje nam ta nowoczesna usługa:

  • Z pomocą nowoczesnych środków czyszczących można wywabić wiele uciążliwych plam plamy i przywrócić świeży wygląd narożnikom i kanapom.

  • Gruntowne odkurzanie pozwala wyeliminować drobiny, które mogą odpowiadać za przecieranie oraz zarysowanie materiału. Czyszczenie tapicerki i dywanów jest ważne także ze względu na poziom bezpieczeństwa domowników. W ten sposób pozbywamy się bowiem roztoczy oraz bakterii.

  • Po wykonaniu usługi pozostaje przyjemny zapach świeżości, który utrzymuje się w pomieszczeniach. To zwiększy jakość odpoczynku w domu.

  • Pranie dywanów i kanap realizowane przez specjalistów pozwala uzyskać długotrwałą ochronę mebli, które stają się bardziej odporne na procesy starzenia.

  • W trakcie wizyty możemy dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat tego, jak samodzielnie dbać o wygląd i czystość mebli.

Dołóżmy do tego fakt, że usługa realizowana w okolicach Radzymina jest wyjątkowo wygodna i szybka. Nawet przy wielu meblach całość można wykonać w ciągu jednego dnia. Bez noszenia nieporęcznych mebli oraz bez ponoszenia kosztów transportu. Całą pracę fachowiec zrealizuje na miejscu.

Jak przebiega czyszczenie tapicerki meblowej?

pranie kanapy radzyminW pierwszej kolejności, fachowiec dokładnie zapoznaje się z sytuacją. Ocenia stan mebli, a także materiał, z jakiego zostały wyprodukowane. Następnie dobiera najlepsze metody, które pozwolą pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń oraz zrobią to w sposób bezpieczny dla tapicerki. Wówczas poznamy wycenę i będziemy mogli zdecydować, czy takie warunki spełniają nasze oczekiwania. Pierwszym krokiem jest dokładne odkurzenie tapicerki, co pozwala usunąć zanieczyszczenia sypkie oraz drobiny, które mogą przecierać materiał obicia. Następnie, fachowiec wykorzystuje nowoczesne środki czyszczące do wywabienia i rozpuszczenia plam. W przypadku większości mebli i dywanów stosuje się metodę ekstrakcyjną, która daje najlepsze rezultaty. Po zakończeniu czyszczenia trzeba poczekać aż materiały wyschną.

Zamów profesjonalną firmę działającą w mieście Radzymin

Podczas normalnej eksploatacji, kanapy i narożniki wypoczynkowe są narażone na liczne uszkodzenia. Wystarczy chwila nieuwagi, aby na tapicerce pojawiła się bardzo nieestetyczna plama, której nie usuniemy przy pomocy domowych środków czyszczących. Problemem mogą być także małe drobinki o ostrych krawędziach, takie jak chociażby kryształki cukru. Jest to groźne szczególnie w przypadku tapicerki skórzanej oraz skóropodobnej. Fachowcy dysponują dużą wiedzą oraz doświadczeniem, dzięki czemu, są w stanie lepiej dobrać metodę do posiadanych przez nas mebli. Specjaliści zalecają, aby stosować pranie kanap i dywanów przynajmniej raz do roku. W ten sposób możemy utrzymać doskonały wygląd i nienaganną czystość naszych mebli zlokalizowanych w mieście Radzymin.

Jaki jest koszt czyszczenia tapicerki lub dywanów?

– kanapa 100 zł
– narożnik 150 zł
– wykładziny i dywany 10 zł/m2

Ile kosztuje dojazd?

Oferujemy bezpłatny dojazd do miejscowości Radzymin.

Czy występują dodatkowe koszty

Nie. obowiązują ceny podane w cenniku. Nie doliczamy ukrytych kosztów.