Rembertów

  • Szukasz firmy, która wykona pranie dywanów, tapicerki i kanap? Oferujemy profesjonalne czyszczenie i bezpłatny dojazd do miasta Rembertów.

Istnieje wiele sposobów na dobre pranie tapicerki i dywanów. Każdy z nich można z powodzeniem stosować w domu. Użycie tradycyjnej szmatki i środka piorącego ze sklepu daje umiarkowane efekty, jednak stosowane jest przez większość społeczeństwa. Zdecydowanie lepsze rezultaty można osiągnąć wynajmując profesjonalną firmę czyszczącą z miejscowości Rembertów. Dlaczego?

Ponieważ jej pracownicy znają się doskonale na swojej pracy i na co dzień mają do czynienia z wieloma zróżnicowanymi zleceniami. Klienci zamawiają pranie tapicerki wykonanej z różnego materiału. Po co narażać nowe kanapy na przebarwienie i blaknięcie kolorów? Lepiej wydać kilkanaście złotych i cieszyć się odnowioną jak należy tapicerką. Stosowana metoda to ekstrakcyjne pranie kanap i dywanów.

Pranie tapicerki i dywanów – Rembertów

Do jej przeprowadzenia prania dywanów i tapicerki konieczne jest posiadanie specjalnego sprzętu, który pozwoli na wyssanie z materiału wszelkich zabrudzeń. Na początku należy wetrzeć w kanapy specjalny preparat ze środkiem odplamiającym. Posiada on silne działanie na zabrudzenia, jednak jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Po kilkunastu minutach, gdy wszelki brud zostanie rozpuszczony, do akcji wkracza odkurzacz o dużej mocy.

pranie tapicerki rembertów

Nie jest to zwyczajny odkurzacz. Urządzenie to jest w stanie wessać do komory cały płyn z tapicerki wraz z zabrudzeniami. Dzieje się to pod wpływem ciśnienia, które nie tylko czyści ale również suszy dywany i kanapy. Efekt końcowy jest rewelacyjny. Kanapy są czyste i pachnące, a co najważniejsze gotowe do użytkowania.

Pranie kanap w mieście Rembertów

Dokładne pranie tapicerki meblowej przez profesjonalną firmę to znacznie więcej zalet niż się wydaje. Usługa daje o wiele więcej niż przetarcie wilgotną szmatką kanapy. Na całym świecie nikt już nie pierze ręcznie dywanów ani narożników ponieważ nie daje to dobrych efektów. Natomiast zamówienie firmy to same korzyści i czysty zysk.

 

Samodzielne usuwanie plam z dywanów

Czynnikiem decydującym o skuteczności czyszczenia jest czas. Plamy należy usuwać jak najszybciej. Jeśli nie chcemy, aby plama się nie powiększyła, czyścić należy w kierunku od krawędzi do jej środka. Chcąc uniknąć zacieków brzegi możemy posypać mąką ziemniaczaną lub talkiem. Nie należy trzeć materiału. Takie postępowanie może spowodować wniknięcie plamy w głąb i zniekształcenie runa dywanu. Plamę z czerwonego wina trzeba posypać obficie solą. Jeśli to nie pomoże należy skorzystać z usług profesjonalnej firmy działającej w mieście Rembertów i zamówić pranie dywanów.

Na plamę z gumy do żucia należy położyć kostki lodu (w torebce foliowej). Gdy plama ulegnie schłodzeniu możemy spróbować delikatnie ją wykruszyć. Tę czynność należy wykonywać bardzo ostrożnie, uważając aby nie powyrywać włosków z dywanu. Trzeba poczekać aż plama z błota wyschnie, a następnie odkurzyć. Po dokładnym odkurzeniu plamę należy potrzeć szmatką zwilżoną octem.

W przypadku zabrudzenia tuszem trzeba jak najszybciej odsączyć nadmiar tuszu nakładając bibułę lub papierowy ręcznik. Należy pamiętać, aby nie wycierać plamy. Takie działanie tylko pogarsza sprawę. Plamy z tuszu lub atramentu można usunąć jedynie używając specjalnego środka rozpuszczającego. W pierwszej kolejności należy zebrać jak najwięcej płynu przykładając na plamę chłonną tkaninę z bawełny, lub papierowy ręcznik. Następnie można spróbować usunąć plamę przykładając szmatkę nasączoną roztworem octu.

Opisane metody stosujesz na własne ryzyko. Najpewniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na usunięcie plam jest profesjonalne pranie dywanów i tapicerki, które możesz zamówić na osiedlu Rembertów.

Jak dbać o dywany i tapicerki?

Najważniejsze to nie dopuszczać do mocnego zabrudzenia powierzchni. Dywany należy regularnie odkurzać. Najlepiej prać raz na pół roku lub w razie potrzeby częściej. Meble postawione na dywanie pozostawiają zagniecenia. Warto co jakiś czas odrobinę przesunąć meble i dać odpocząć przygniecionym miejscom. Można je także namoczyć, a potem solidnie wyszczotkować. To powinno przywrócić dywanom ich pierwotny wygląd.

Zamów pranie kanapy w mieście Rembertów

rembertów pranie kanapyJeśli ktoś posiada drogie kanapy, to powinien również zadbać o odpowiednie środki do ich pielęgnacji. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że dostępne w supermarketach preparaty nie są odpowiednim zabezpieczeniem. Nie chronią kanapy przez działaniem promieni słonecznych (które są zabójcze dla materiałów wykorzystanych jako obicia kanap). Jesteśmy to profesjonalną firmą czyszczącą, która korzysta wyłącznie ze środków piorących dobrej jakości. Mają one wiele zalet. Są lepsze niż te reklamowane w telewizji i dostępne powszechnie w sklepach. Przede wszystkim są skuteczniejsze. Zawarte w nich enzymy bez problemów radzą sobie nawet z najgorszym brudem.

Nie ważne czy plamy są spowodowane środkami chemicznymi, syntetycznymi, czy spożywczymi. Każdy z nich zostanie rozpuszczony i usunięty. Dzieje się tak dlatego, że środki czyszczące wnikają głęboko w strukturę tkanin i niszczą cząsteczki brudu od środka. Następnie zostaje on całkowicie wyssany z płynem, a tapicerki pozostają odświeżone. Zamów profesjonalne pranie kanap i tapicerki w mieście Rembertów.


Ile kosztuje pranie tapicerki i dywanów w mieście Rembertów?

– fotel 50 zł
– kanapa 100 zł
– narożnik 150 zł
– dywan 10 zł/m2

Czy dojazd jest bezpłatny?

Tak. Oferujemy bezpłatny dojazd do miejscowości Rembertów.

Czy zabieracie dywany?

Nie. Czyszczenie wykonujemy na miejscu.