Józefów

  • Wykonamy profesjonalne pranie dywanów, kanap i tapicerki meblowej w miejscowości Józefów. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpłatny dojazd.

Aby zadbać o atrakcyjny wygląd naszych kanap i narożników, warto przynajmniej raz do roku zdecydować się na usługę profesjonalnego czyszczenia tapicerki. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków czyszczących, fachowcy są w stanie uzyskać dużo lepszy efekt, niż przy stosowaniu domowych sposobów. Profesjonalna usługa obejmuje również Józefów, dzięki czemu, możesz już dziś skonsultować się z firmą oferującą pranie tapicerki meblowej i czyszczenie dywanów.

Pranie dywanów i kanap – Józefów

Na początek warto powiedzieć kilka słów o tym, w jaki sposób przebiega cała procedura. Zasadniczo, jesteśmy w stanie podzielić ją na trzy główne etapy: analizy, odkurzania oraz czyszczenia. Czasami dochodzi jeszcze czas oczekiwania na schnięcie tapicerki (tutaj wiele zależy od naszych mebli). Usługa prania tapicerki miejscowości Józefów przebiega w następujący sposób:

  • Etap 1: Analiza sytuacji i wycena – doświadczony fachowiec dokładnie obejrzy nasze meble, oceni stopień zabrudzenia, a także dobierze najlepszą metodę oraz środki czyszczące. Na podstawie powierzchni tapicerki dokona wyceny usługi.

  • Etap 2: Odkurzanie – większość renomowanych firm zaczyna od dokładnego odkurzenia mebli. W strukturze tapicerki pojawiają się bowiem drobiny, które z czasem mogą być odpowiedzialne za przetarcia. Ponadto, dokładne odkurzanie wpływa na jakość zrealizowanej usługi.

  • Etap 3: Czyszczenie – fachowiec dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz bezpiecznymi środkami czyszczącymi. Cała usługa jest realizowana z należytą ostrożnością i troską o stan mebli. Najczęściej stosowana jest metoda ekstrakcyjna, która daje najlepsze rezultaty. Jeśli zachodzi konieczność zastosowania innej metody (np. przy długim runie tapicerki), wówczas, po zakończeniu czyszczenia należy chwilę odczekać na dokładne wyschnięcie mebla.

Koszt prania tapicerki i kanap w miejscowości Józefów

Jest to kolejna kwestia, która zależy od indywidualnej charakterystyki zlecenia. Fachowiec dokonuje wyceny na podstawie następujących informacji: stopień zaburzeń, rodzaj materiału i runa tapicerki, powierzchnia do wyczyszczenia, zastosowana metoda i środki czyszczące. Pranie foteli i mebli podobnych gabarytowo zamyka się w cenie 30-50 złotych za jeden element. Jeśli chodzi o nieco większe powierzchnie, np. narożnik, kanapę lub sofę, wówczas cena może wynieść od 100 do 150 złotych. Biorąc pod uwagę liczne korzyści oraz fakt, że pranie tapicerki meblowej warto stosować dwa razy w roku, nie są to wygórowane koszty.

pranie kanapy józefów
Wyprana kanapa i poduszki

Ile trwa czyszczenie dywanów i tapicerki meblowej?

To kwestia indywidualna, która zależy przede wszystkim od pranej powierzchni, materiału, z którego wyprodukowano tapicerkę, a także metod stosowanych przez specjalistę. W zdecydowanej większości przypadków, czyszczenie niewielkich elementów, takich jak: fotele, krzesła czy pufy, nie zajmuje wiele czasu. Najczęściej wystarczy kilkadziesiąt minut na jeden element. Jeśli interesuje nas pranie kanap, materacy czy narożników, wówczas musimy przygotować się na kilka godzin obecności fachowca. Niektóre metody wymagają również odczekania kolejnych godzin na schnięcie mebli.

Z pomocą domowych metod nie jesteśmy w stanie usunąć wszystkich zanieczyszczeń. Co więcej, codzienne eksploatacja sprawia, że tapicerka staje się wyblakła. Profesjonalne czyszczenie narożników pozwala odmłodzić meble i zadbać o nienaganną czystość. Ponadto, nowoczesne środki czyszczące wywabiają przykre zapachy. Po zakończonej usłudze, w pomieszczeniu przez wiele tygodniu utrzymuje się przyjemny zapach świeżości.

Warto przynajmniej raz do roku decydować się na pranie tapicerki meblowej i dywanów. W ten sposób jesteśmy w stanie wydłużyć żywotność mebli. Samo odkurzanie pomaga pozbyć się mikro drobin, które mogą odpowiadać za przecieranie tapicerki. Jest to szczególnie widoczne w przypadku tapicerki skórzanej, skóropodobnej, a także z bardzo krótkim runem. Jeśli chcesz dłużej cieszyć się młodym i zachwycającym wyglądem swoich mebli, profesjonalne pranie jest wskazane raz do roku.

Zadbane kanapy i narożniki

Warto zaznaczyć, że czyszczenie foteli, kanap oraz dywanów ma ogromny wpływ na poziom komfortu oraz bezpieczeństwa domowników. W tapicerce mogą gromadzić się niebezpieczne bakterie oraz roztocza zagrażające zdrowiu. Pranie wykładzin i dywanów jest wykonywane przy użyciu odkażających środków, które wyeliminują zagrożenie ze strony drobnoustrojów. To kolejny aspekt, który sprawi, że poczujesz się lepiej we własnym domu.

Zapach świeżości utrzymujący się po zakończonym praniu tapicerki meblowej, z całą pewnością sprawi, że poczujesz satysfakcję z wykonanej pracy. Widząc zadbaną, czystą oraz odmłodzoną tapicerkę, przekonasz się, jak istotne jest regularne pranie mebli i dywanów przynajmniej dwa razy do roku. Usługę dostępną w okolicach Józefowa warto wybrać także ze względu na wyższy komfort oraz bezpieczeństwo domowników. Przy niewielkich kosztach zyskujemy naprawdę dużo!

Czy dojazd jest bezpłatny?

Tak. Gwarantujemy bezpłatny dojazd do miejscowości Józefów.

Ile kosztuje pranie tapicerki lub dywanów?

– dywany i wykładziny 10 zł/m2
– kanapa 100 zł
– narożnik 150 zł

Czy doliczacie dodatkowe opłaty?

Nie. Ceny obejmują czyszczenie całego mebla. Nie doliczamy opłat za pranie poduszek kanapy czy odplamianie.