Ceny prania

Ceny prania dywanów uzależnione od stopnia zabrudzenia i nakładu pracy związanego z wykonaniem usługi.
Pranie dywanów i tapicerki wykonujemy u klienta.

 

Ceny prania dywanów

Trzepanie i pranie dywanów ………………. 5-10 zł/m2
Trzepanie i pranie wykładzin ……………… 5-10 zł/m2

 

Ceny prania tapicerki

Pranie krzesła ………………………………………… 12 zł/szt
Pranie pufy małej …………………………………… 10 zł/szt
Pranie pufy dużej …………………………………… 20 zł/szt
Pranie krzesła komputerowego ……………… 20 zł/szt
Pranie fotela …………………………………………… 50 zł/szt
Pranie wersalki ………………………………………. 80 zł/szt

Pranie kanapy dwuosobowej ……………….. 100 zł/szt
Pranie kanapy trzyosobowej ………………… 120 zł/szt

Pranie narożnika ………………………………….. 150 zł/szt
Pranie materaca jednostronne ………………. 50 zł/szt
Pranie materaca dwustronne ………………… 90 zł/szt
Usuwanie roztoczy z materaca……………….. 60 zł/szt

 

Ceny prania tapicerki samochodowej

Trzepanie i pranie foteli w samochodzie ………………. 150 zł
Czyszczenie całego wnętrza w samochodzie ………… 250-350 zł

 

Przykłady wykonanego prania kanapy, krzesła i fotela

ceny prania ursynów  ceny prania warszawa  ceny prania grochów
ceny prania gocław  ceny prania wawer  ceny prania mokotów

 

Tanio, czy dobrze?

Każdego roku powstaje coraz więcej firm. Konkurencja w każdej branży rośnie w siłę. Dlatego potencjalni klienci mają bardzo szeroki wybór produktów oraz usług. Mogą oni decydować, czy za konkretną rzecz zapłacą minimalną, średnią, a może wysoką cenę.

Ponadto wybierają pomiędzy towarami o zróżnicowanej jakości. Również w branży związanej z praniem dywanów i tapicerek, co chwilę pojawia się nowa firma, oferująca wykonywanie usług w domach bądź w biurach. Każde z przedsiębiorstw różni się między sobą pracownikami, doświadczeniem, używanym sprzętem, a także dokładnością.

Firmy te mają również zupełnie inne ceny prania dywanów i tapiceki. W wielu przypadkach dla klientów kluczowym czynnikiem decydującym o tym, gdzie się udają, jest cena. Im niższa tym dla nich lepiej. Niestety tylko z pozoru.

Wysoka jakość za bardzo niską cenę? To brzmi jak dobry sen. I faktycznie, takie zachowanie nie jest realne. Mimo tak oczywistej sprawy, należy uważać na rozmaite chwyty reklamowe, potrafiące przekonać, że niewielką opłatą, firma piorąca dywany dokona niesamowitego cudu.

 

Dlaczego warto wybrać jakość?

Wychodzimy z założenia, że wszystkie przedmioty znajdujące się na wyposażeniu Twojego mieszkania, zostały wybrane przez Ciebie z dużą precyzją. Na pewno pochłonęły one część Twojej pensji bądź spłacanego obecnie kredytu.

Również dywany, zostały zakupione z myślą o ich służeniu przez długie lata. Czy już wtedy nie kierowałeś się wysoką jakością? Oczywiście, że tak. Teraz już wiesz, że wysoka jakość wykonywanych usług również jest bardzo istotna.

Masz wątpliwości? Wysoka jakość wyprania dywanu bądź tapicerki oznacza precyzyjnie wykonaną usługę przez doświadczonych specjalistów, najlepszymi urządzeniami z antyalergicznymi środkami piorącymi. Ponadto miejsce i godziny wykonania usługi są ściśle dostosowywane do potrzeb klienta.

Zanim dojdzie do wyczyszczenia materiału, pracownicy dokładnie oceniają stan dywanu bądź tapicerki. Informują swoich klientów o końcowych efektach. Nie obiecują, że dywan będzie wyglądał jak nowy, jeżeli plamy na jego powierzchni są bardzo trudne do usunięcia i zalegają już od kilku lat. Jednocześnie zajmują się praną powierzchnią w taki sposób, żeby nie została ona uszkodzona nawet w najmniejszym stopniu.

 

Jakie ryzyko wiąże się z niską ceną?

Skorzystanie z usługi po najniższej cenie, kojarzy większości klientom z fantastyczną okazją. Myślenie, że zaoszczędziło się w ten sposób sporą kwotę, jest niestety dużym błędem. Zazwyczaj najtańsza usługa jest wykonana niedokładnie lub przy pomocy starych urządzeń.

Skorzystanie z usługi prania dywanów bądź tapicerki „po kosztach” może spowodować nawet zniszczenie czyszczonej powierzchni. A taki rezultat przysporzyłby jeszcze większe koszta niż skorzystanie z usług doświadczonej i ceniącej się firmy.