Ceny prania

Zapraszamy do zamawiania usług tel. 500 290 230

Jeśli numer jest zajęty prawdopodobnie przyjmujemy zamówienie, prosimy o cierpliwość.

Wszystkie usługi wykonujemy u klienta. Nie zabieramy dywanów.

 

Ceny prania tapicerki meblowej

Pranie krzesła  12zł / szt.
Pranie pufy małej  10zł / szt.
Pranie pufy dużej  20zł / szt.
Pranie fotela komputerowego  20zł / szt.
Pranie fotela  50zł / szt.
Pranie wersalki  80zł / szt.
Pranie kanapy dwuosobowej
 100zł / szt.
Pranie kanapy trzyosobowej
 120zł / szt.
Pranie narożnika
 150zł / szt.
Pranie narożnika dużego
180zł / szt.

 

Ceny prania dywanów i wykładzin

Trzepanie maszynowe i pranie dywanów 10zł / m2
Trzepanie maszynowe i pranie wykładzin
10zł / m2

 

Ceny prania materacy sypialnianych

Pranie materaca jednoosobowego  od 50zł / szt.
Pranie materaca dwuosobowego  od 90zł / szt.
Usuwanie roztoczy z materaca  50zł / szt.

 

Ceny prania tapicerki samochodowej

Trzepanie i pranie foteli w samochodzie 150zł
Czyszczenie całego wnętrza w samochodzie 250zł – 400zł

 

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par

 

Dlaczego warto wybrać jakość?

Tanio, czy dobrze? Wysoka jakość za bardzo niską cenę? To brzmi jak dobry sen. I faktycznie, takie zachowanie nie jest realne. Mimo tak oczywistej sprawy, należy uważać na rozmaite chwyty reklamowe, potrafiące przekonać, że niewielką opłatą, firma wykonująca pranie kanap i tapicerki dokona niesamowitego cudu.

Wychodzimy z założenia, że wszystkie przedmioty znajdujące się na wyposażeniu Twojego mieszkania, zostały wybrane przez Ciebie z dużą precyzją. Na pewno pochłonęły one część Twojej pensji bądź spłacanego obecnie kredytu.

Również kanapy, zostały zakupione z myślą o ich służeniu przez długie lata. Czy już wtedy nie kierowałeś się wysoką jakością? Oczywiście, że tak. Teraz już wiesz, że wysoka jakość wykonywanych usług również jest bardzo istotna.

Masz wątpliwości? Wysoka jakość prania kanapy oznacza precyzyjnie wykonanie usługi przez doświadczonych specjalistów, najlepszymi urządzeniami z antyalergicznymi środkami piorącymi. Ponadto miejsce i godziny wykonania usługi są ściśle dostosowywane do potrzeb klienta.

Zanim dojdzie do wyczyszczenia materiału, pracownicy dokładnie oceniają stan narożników bądź innego rodzaju tapicerki. Informują swoich klientów o końcowych efektach i czy będzie możliwe usunięcie zabrudzeń w stu procentach.

NIE OBIECUJEMY, ŻE MATERAC BĘDZIE WYGLĄDAŁ JAK NOWY, JEŻELI MATERIAŁ JEST ODBARWIONY, A PLAMY NA JEGO POWIERZCHNI SĄ BARDZO TRUDNE DO USUNIĘCIA I ZALEGAJĄ JUŻ OD KILKU LAT.

 

Jakie ryzyko istnieje gdy ceny prania kanapy są niskie?

Skorzystanie z usługi po najniższej cenie, kojarzy większości klientom z fantastyczną okazją. Myślenie, że zaoszczędziło się w ten sposób sporą kwotę, jest niestety dużym błędem. Zazwyczaj najtańsza usługa jest wykonana niedokładnie lub przy pomocy starych urządzeń.

Skorzystanie z usługi prania kanap i narożników „po kosztach” może spowodować nawet zniszczenie czyszczonej powierzchni. A taki rezultat przysporzyłby jeszcze większe koszta niż skorzystanie z usług doświadczonej i ceniącej się firmy.